• DOLAR
  $2.405,2100
 • EURO
  $0,6055
 • ALTIN
  $36.188,4300
 • BIST
  1,1213
Memur-Sen heyetinden Gazeteciler Cemiyeti’ne kutlama

Memur-Sen heyetinden Gazeteciler Cemiyeti’ne kutlama

 

Memur-Sen Şube Başkanı Ali Keskin: “Bizim düzenlediğimiz toplantıları, mitingleri topluma duruma açısından siz yardımcı oluyorsunuz. Basın açıklamalarımızı, yazılarımızı veya köşe yazılarımızı halka duyuran sizlersiniz.”

 

Memur-Sen Başkan ve temsilcileri Dünya Gazeteciler Günü dolayısıyla Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyetine ziyarette bulundu. Memur-Sen heyeti, Memur-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi ve Büro Memur-Sen Şube Başkanı Ali Keskin, Sağlık-Sen Şube Başkanı Abdülkadir Hız, Diyanet-Sen Şube Başkanı Ömer Boyraz, Eğitim Bir-Sen 2 Nolu (üniversite) Şube Başkanı Vehbi Gülseren, Ulaştırma Memur-Sen Şube Başkanı Tahsin Hanlı, Bem Bir-Sen Afyon Şube Başkanı Muhittin Ok, Bayındır Memur-Sen İl Başkanı Ahmet Koç, Kültür Memur-Sen İl Başkanı Adalet Atacan, Genç Memur-Sen İl Başkan Vekili Mustafa Cangür Pamuk’tan oluştu.

KARŞILIKLI DUYGU VE DÜŞÜNCELER PAYLAŞILDI

Memur-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi ve Büro Memur-Sen Şube Başkanı Ali Keskin, “Basınımızı ziyaret edelim, basınımızla tanışıklığımızı artıralım düşüncesiyle ziyaret etmek istedik. Biz de aşağı yukarı sizlerle aynı işleri yapıyoruz. Haber değeri taşıyan olayları ve toplumun yararına olan şeyleri Afyonkarahisar’ın en büyük sivil toplum örgütü olarak biz de üyelerimiz ve onların ailelerine destekçi ve bilgilendirmeci hareketler yapıyoruz. Bizim düzenlediğimiz toplantıları, mitingleri topluma duruma açısından siz yardımcı oluyorsunuz. Basın açıklamalarımızı, yazılarımızı veya köşe yazılarımızı halka duyuran sizlersiniz. Ortak bir şekilde çalışıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt ise “Biz de gazete camiası olarak sizin çalışmalarınıza katkı vermeye çalışıyoruz. İlerleyen süreçte ilişkilerimizi inşallah daha da artırırız. Ziyaretleriniz için teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde konuştu.  Memur-Sen heyetini, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt, Başkan Yardımcısı İsmail Akar, yönetim kurulu üyelerinden Hakan Dilek ve Faruk Kılınç ağırladı.

SENDİKALAŞMANIN ÖNEMİNE DEĞİNİLDİ

Ziyarette Dünya Gazeteciler Günü’nün kutlanmasının yanı sıra, sendikalaşmanın önemi ve Afyonkarahisar’ın sendikalaşma konusunda %24 oranında olduğu konuşuldu. Ayrıca sendikaların AFAD ile ilgili yaptıkları bazı projelerden de bahsedildi. Afyonkarahisar’da özel bir arama kurtarma ekibi kurulduğu ve Türkiye’de bu ekipten sadece 10 şehirde kurulduğunun üzerinde duruldu.

Memur-Sen Afyonkarahisar İl Temsilcisi ve Büro Memur-Sen Şube Başkanı Ali Keskin’in Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt’a hediye vermesinin ve toplu fotoğraf çekiminin ardından ziyaret son buldu.Ömer Koçak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM