• DOLAR
  $2.348,5200
 • EURO
  $0,7331
 • ALTIN
  $39.029,7100
 • BIST
  1,1862
MASTERLER SAHAYA İNİYOR

MASTERLER SAHAYA İNİYOR

Geleneksel Masterler Atatürk Bahar Turnuvası başlıyor. Antalya’da yapılacak olan turnuvada ülke içinden ve dışından yaklaşık 12 takım boy gösterecek.

Her yıl düzenli şekilde yapılan Atatürk Bahar Turnuvası bu yıl 10’uncusu yapılacak. Antalya’da

yapılacak olan turnuva 7-8-9 ve 10Nisan 2021 tarihlerinde Belek’de Kaya Otel de yapılacak. Her yıl ilginin katlanarak artığı turnuvaya bu yıl ülke içinden ve dışından yaklaşık 12 takım boy gösterecek. Her yıl olduğu gibi İlimizi turnuvada Zafer Masterler takımı temsil edecek.

EN PRESTİJLİ TURNUVA

Son yıllarda Türkiye’nin dört bir tarafında hızla gelişen Master Futbol Ligleri ve kurulan yeni master takımları yeni yörelerde,yeni dostluklar kurmak amacıyla oluşturmuştu. Bu turnuvalar içerisinde Masterler Atatürk Bahar turnuvası son yıllarda yapılan en prestijli turnuvaların başını çekmekte. En son 2019 Nisan’da 8’inde gerçekleştirilen turnuva 40 yaş ve 50 yaş sporcuların ayrıştığı farklı kurallarla oynanmıştı.

EN KALABALIK TURNUVA

İki yaş gurubunda toplam 1000 tecrübeli krampon sahaya çıkacak. Yurt içinden ve Yurt dışından

sporcuların katılımıyla Ülke içinde yapılan en kalabalık turnuvalarından biri olma özelliği taşıyor.

Atatürk Bahara Turnuvasını Zafer MasterlerdenMusa Börekçi, ise teknik heyette yer almakta.

ZAFER İDDİALI

Turnuvaya düzenli şekilde her yıl katılım gösteren Afyon ekibi Zafer Masterler takımıBaşkanı Salim Pancar, takımın efsane hocası Musa Börekçi, turnuvanın arkadaşlıkları ve dostlukları geliştirmek,yeni yerler görmek açısından çok verimli geçtiğini söylediler. Katıldıkları her dönemde turnuvadan büyük keyif aldıklarının altını çizen Afyon ekibi, “Sağlığımız el verdiği sürece Atatürk Bahar Turnuvasına katılarak Afyonkarahisar’ı en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğiz. Katıldığımız turnuvalarda çok iddialı olduğumuzu gösterdik. Bu turnuvada da iddialıyız birincilikle dönmeyi hedefliyoruz.” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM