• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Markalaşma ile birlikte şehre gelen turist sayımız artacak

Markalaşma ile birlikte şehre gelen turist sayımız artacak

 


 


Türkiye Seyahat Acentalar Birliği Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu Bilal Şenel; “ Vali beyin çalışmalarından turizm ile ilgili hazırlıklarından ve gayretlerinden, Frig Vadisi ve diğer turizm alanlarındaki faaliyet çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkürlerimizi ilettik” dedi.


“Valimizin yoğun mesaisine zamanın yetersiz geldiği fikrinden hareketle ziyaretimizin anısına Sayın Valimize bir saat hediye ederek, zamanının bereketlenmesini diledik” diyerek sözlerine başlayan Türkiye Seyahat Acentalar Birliği Dumlupınar Bölge Temsil Kurulu Bilal Şenel; “TÜRSAB Bölgemizin “Alan Temsilciliği’nden” “Bölge temsil kuruluna” geçtiği bilgisini Sayın Valimizle paylaştık. Valimiz Sayın Gökmen Çiçek, böyle bir yapı ve birlikteliğin Afyonkarahisar’da var olmasını sevinçle karşıladığını belirterek, turizmcilerle çalışmaktan çok mutlu olacağını bildirdiler. Afyonkarahisar Uşak ve Manisa illerinde faaliyet gösteren 120 adet seyahat acentalarımızın daha da güçlenmesi hedefiyle, TÜRSAB olarak Sayın Valimize yapacağı tüm çalışmalarında desteğimizi sürdürmeye devam edeceğiz. Bölgedeki turizmin çeşitlenmesi konusunda yapılacak her çalışmayı katkı sunmaya çalışacağımızın önemle altını çizdiğimizi belirtmiş bulunmaktayız” ifadelerini kullandı.


ZAFER HAVAALANI HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUK


“Sayın Valimize gerçekleştirdiğimiz ziyaretimizde Şehrimize yabancı turist ve yerli turistin kazanımı için tanıtım çalışmalarına hız verileceğini, bu konuda alt yapıların hazırlandığını belirten Şenel; “ Afyon Zafer Havaalanı hakkında görüş alışverişi bulunulmuş olup, Frigya ve Amorium (Ammuriye) tarihi kentlerinin yanı sıra, Gastronomi alanında UNESCO’nun “Yaratıcı Şehirler Ağı’na” dahil edilmemizin, şehrimizin ve zengin mutfağının markalaşmasına büyük katkı sunacağıyla ilgili çalışmaları bir kez daha memnuniyetle öğrenmiş bulunmaktayız” dedi.


KOORDİNASYONLU ÇALIŞMALARIMIZI DEVAM EDECEK


Şenel ; “Valimizin öncülüğünde markalaşma ile birlikte şehre gelen turist sayımız artacak, hem kültürel etkileşim hem de şehir ekonomisinin hareketlenmesini sağlanacaktır. Bölgelerinin tanıtımı için seyahat acentalarımız ve turizm basınıyla halihazırdaki koordinasyonlu çalışmalarımızı devam ettirerek, bu alan da dahil olmak üzere Afyonkarahisar’ın doğru tanıtımla hak ettiği marka değerine kavuşması için hep birlikte hizmet vermeye devam edeceğiz. Sayın Valimizin nazik kabullerinin yanı sıra, öneri ve fikirlerimize gösterdikleri yakın ilgiden dolayı şükranlarımızı sunar, tüm basın mensuplarımıza işlerinde başarılar dileriz” diyerek sözlerini tamamladı. Selçuk

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM