• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kurumlarla yetenek tarama  görüşmeleridevam ediyor

Kurumlarla yetenek tarama görüşmeleridevam ediyor

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğluokul sporları ve yetenek tarama projesi üzerine istişarelerde bulunmak için ilçelerde kaymakamlar, belediye başkanları ve Milli Eğitim Müdürleri ile görüşmelerde bulundu.

 

 

Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu Sultandağı Kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,Çay Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,Bolvadin Belediye Başkanlığıve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ileBayat Belediye Başkanı Halil İbrahim Bodur ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret etti. Görüşmelerde, Okul Sporları ve yetenek taraması için istişarelerde bulunuldu.Afyonkarahisar’ın spor şehri olması yolunda Sandıklı, Evciler, Dazkırı, Başmakçı, Dinar ve Hocalar’daki Kaymakamlar,Belediye Başkanları ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile de okul sporları ve yetenek taramaları istişare edildi.

ATLI, ZİYARETTEN DUYDUĞU MEMNUNİYETİ BELİRTTİ

İl Müdürü Kasapoğlu,beraberinde Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Akif Türk ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Akif Taşpınar’la birlikte Belediye Başkanı Hüseyin Atlı’yı makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Atlı, “Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne atanan İsmail Hakkı Kasapoğlu’na yeni görevinde başarılar diliyor, nazik ziyaretleri için misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

‘SPORA VE EĞİTİME ÖNEM VERİYORUZ’

Emirdağ’daki sportif çalışmalar, spor kulüpleri ve sporla ilgili projeler hakkında istişarelerde bulunulan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Koyuncu, “ Emirdağ Belediyesi olarak özellikle çocuklarımızı ve gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için, spora ve eğitime elimizden geldiğince büyük önem veriyoruz. Bugüne kadar, her türlü sportif faaliyeti destekleyerek geleceğe güvenle bakan nesiller yetiştirme arzusu içinde olduk. Nazik ziyaretleri için Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz İsmail Hakkı Kasapoğlu’na teşekkür ediyorum” ifadesini kullandı.Ziyarette Kasapoğlu’na, Şube Müdürü Yılmaz Erşen, Kredi Yurtlar Kurumu Müdürü Muhterem Göçmen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürkan Emeksiz eşlik etti.Ömer Koçak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM