• DOLAR
  $2.410,1500
 • EURO
  $0,6030
 • ALTIN
  $36.167,7800
 • BIST
  1,1200
Konak: Esnaf için yapılması gerekenlere odaklanmalıyız

Konak: Esnaf için yapılması gerekenlere odaklanmalıyız

Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı ve Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkan adayı Hakan Dilek, ziyaretler dizisini sürdürüyor. ESOB Başkanı Abdülkadir Konak, ekibiyle birlikte kendisini ziyaret eden Dilek’i adaylığından dolayı kutladı,  teşvik edenlerden birisinin kendisi olduğunu belirtti.

Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı Hakan Dilek, Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkan adaylığını açıklamasından sonra geçen hafta AK Parti İl Başkanı Hüseyin ceylan Uluçay’la başladığı ziyaretler dizisine devam ediyor. Hakan Dilek ve ekibi Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ESOB) Başkanı Abdülkadir Konak’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Aday olmanın kolay olmadığını ifade eden Abdülkadir Konak, Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek’i tebrik ederek, başkan adaylığının hayırlı olmasını diledi.

HAKAN’I TEŞVİK EDENLERDEN BİRİSİYİZ

Konak, “Hakan sevdiğimiz bir arkadaşımız ve değer verdiğimiz bir dostumuz. Hakan’ı uzun zamandır bu konuda teşvik edenlerden birisiyiz” diye başladığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “Esnaf için neler yapabiliriz  daha ileriye nasıl götürebiliriz buna odaklanmalıyız. Rabbim hayır yazsın, hayır göstersin. Dualarımız sizlerle.” Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkan adaylığı için “Hizmet etmek bayrak yarışıdır” diyen Hakan Dilek, Başkan Abdülkadir Konak’ın gösterdiği yakın ilgiye teşekkür etti. Ziyaret bitiminde Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatif Başkanı ve Madeni Sanatkârlar Esnaf Odası Başkan adayı Hakan Dilek, Başkan Abdülkadir Konak’a altında isminin yazılı olduğu Türk Bayrağı plaketi ile “Yerel Esnafına Sahip Çık”  yazılı plaketlerin takdiminde bulundu. Toplu fotoğraf çekiminden sonra ziyaret son buldu. Dilek, başladığı ziyaretler dizisini Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan, İYİ Parti İl Başkanı M. Muhammed Mısırlıoğlu,  İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Burhanettin Buğa ve CHP İl Başkanı Yalçın Görgöz ile devam ettirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM