• DOLAR
  $1.097,47
 • EURO
  $0,3322
 • ALTIN
  $20.378,39
 • BIST
  1,0470
Kocatepe beldesinin tapu sorunu çözülüyor

Kocatepe beldesinin tapu sorunu çözülüyor

AK Parti Milletvekili Özkaya, eski adı Büyükkalecik olan Kocatepe beldesinde yaşayan vatandaşların tapu sorunlarının çözümü için TBMM Başkanlığına kanun teklifi verdi.

AK Parti uMilletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ali Özkaya, eski Büyükkalecik olan Kocatepe beldesinde yaşayan vatandaşların kangren olan tapu sorunlarının çözüldüğünü açıkladı. Yazılı bir açıklama yapan Milletvekili Özkaya, saha çalışmalarında tarafına iletilen sorunların çözümü için Ankara’da girişimlerini sürdürdüğünü söyledi. Özkaya, sosyal medya açıklamasında, kökeni çok eski yıllara dayanan sorunun çözümü için verdiği kanun teklifine ilişkin metne ait resimleri paylaştı. Müjdeli haberi duyuran Milletvekili Özkaya, paylaşımında, şu ifadeleri kullandı: “2004 yılında yapılan kadastro çalışmasında SİT alanında kaldığı için, vatandaşlarımız tapularını alamadığı taşınmazlarla ile alakalı Kanun Teklifimiz TBMM Başkanlığı’na sunulmuştur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti TBMM Grubu’na şükranlarımı sunuyorum.”

‘HALKIMIZIN HER ZAMAN EMRİNDEYİZ’

Belde halkının yıllardır beklediği soruna çözüm üretmesi nedeniyle birçok vatandaş, Milletvekili Özkaya’ya sosyal medya üzerinden teşekkür etti. Konuyla ilgili olarak görüntülü bir açıklama da yapan Milletvekili Özkaya, şunları söyledi: “Büyükkalecik’li hemşehrilerimizin en büyük sorununu çözmeyi, onlara hizmet etmeyi bizlere nasip Rabbime şükrediyorum. Halkımızın her zaman emrindeyiz, onların sorunlarını çözmek için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Büyükkalecik beldemize her gittiğimiz de vatandaşlarımızın talebi bu yöndeydi, bu hususta ciddi girişimlerimiz netice vererek, kanun teklifini sunmuş olduk. Biz kuru laf değil, Allah’ın izni milletimizin desteği ile ilimiz, ilçelerimiz ve beldelerimiz için hizmet ortaya koyuyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada halkımız için, onların sorunlarını, problemlerimi çözmek için AK Parti olarak var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu sorunun çözülmesinde emeği geçen Milletvekillerimiz Veysel Eroğlu, İbrahim Yurdunuseven ve AK Parti İl  Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay’a katkıları, destekleri nedeniyle teşekkür ediyorum.” AFYONŞEHİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM