• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kocacan’dan teşkilata  ‘Sahada olun’ talimatı

Kocacan’dan teşkilata ‘Sahada olun’ talimatı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Mehmet Kocacan, partisinin ilçe ve belediye başkanları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi. Mayıs ayında yapılması ön görülen Cumhurbaşkanlığı seçimi ve genel seçimlere hazır olduklarını ifade eden Kocacan, “Şimdiye kadar olduğunuz gibi bundan sonraki süreçte de Mayıs ayında yapılacak olan seçimlere kadar tam manasıyla sahada olmanızı istiyorum” dedi.

MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan başkanlığında, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, İl Başkan Yardımcıları Osman Gürışık, Av. Nesrin Çelikbilek, Av. İsmail Aydoğuş ve Mustafa Gün ile birlikte, ilçe başkanları ve belediye başkanları ile istişare toplantısı gerçekleştirildi.

‘GEÇTİĞİMİZ YILDAN İTİBAREN SAHADA OLDUK’

Mayıs ayında yapılması planlanan hem Cumhurbaşkanlığı hem de genel seçimlere hazır olduklarını ifade eden Başkan Kocacan, teşkilata sahada olun talimatı verdi. Başkan Kocacan, “Mayıs ayında yapılacak olan seçimlerle ilgili Bilge Liderimiz Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin talimatları doğrultusunda geçtiğimiz yıldan itibaren sahada olduk. Adım adım 2023 teması ile ilk olarak bölgesel açık oturumlar, il il Anadolu, ilçe ilçe anlatma ve aydınlatma toplantıları yaparken, komşun nasılsın ve esnaf ziyaretlerimiz il genelinde seçimlere kadar devam edecektir” dedi.

‘TAM MANASIYLA SAHADA OLMANIZI İSTİYORUM’

Partisinin İlçe ve belediye başkanlarına da seslenen Başkan Kocacan, “Şimdiye kadar olduğunuz gibi bundan sonraki süreçte de Mayıs ayında yapılacak olan seçimlere kadar tam manasıyla sahada olmanızı istiyorum. Çünkü mayıs ayında yapılacak olan seçimler çok önemlidir. Vatandaşlarımızla sohbet edin, esnafımızın istek ve taleplerini dinleyin, çiftçilerimizin yanında olun, yani her kesime dokunun. Önümüzdeki aylarda yapılacak olan seçimlerin önemini vatandaşlarımıza anlatın. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanlığında Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Genel seçimlerde ise, denge ve denetleme görevini yapmak için Milliyetçi Hareket Partisi’ne destek isteyin” diye konuştu. Haber Merkezi

Haberin ayrıntıları 3’üncü sayfada.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM