• DOLAR
  $3.786,1900
 • EURO
  $1,0873
 • ALTIN
  $62.048,8700
 • BIST
  1,1656
Kocacan bir dizi ziyaretlerde bulundu

Kocacan bir dizi ziyaretlerde bulundu

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan ve il yönetiminden Osman Gürışık, Recep Yaman ve Engin Deniz, Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur’u ve Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt’u ve yönetimini ziyaret ettiler.

KOCACAN, “MHP OLARAK GAZİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Gaziler Haftasını kutlayan MHP İl Başkanı Mehmet Kocacan, “19 Eylül Gaziler Günü münasebetiyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm Gazilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyorum. Bu vatana bedelini ödemiş ve Gazilik haklarının verilmesini umutla bekleyen 20 bine yakın kardeşimizin yanındayız. Terörle mücadele esnasında yaralanıp da Gazi sayılmayan kahramanların mağduriyetlerinin giderilmesi için parti olarak verdiğimiz kanun teklifinin arkasında olduğumuzu belirtmek istiyorum. Gaziliğin oranı, yüzdesi olmamalıdır. Gaziler yalnız değildir, sahipsiz değildir, ümitsiz değildir, çaresiz değildir. Milliyetçi Hareket Partisi onlarla birliktedir” dedi.

KOCACAN, GÜVEN TAZELEYEN YÖNETİME BAŞARILAR DİLEDİ

Geçtiğimiz günlerde babası vefat eden Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur’a da taziye ziyaretinde bulunan MHP Heyeti daha sonra Afyonkarahisar Gazeteciler Derneğini ziyaret etti.  Heyet burada, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Akar, Mehmet Emin Güzbey, Ahmet Tunca, Hakan Dilek, Ömer Elçi ve Hakan Dilek ile bir araya geldi. Ziyarette yerel basının ilimizdeki önemine değinen Başkan Kocacan, geçtiğimiz günlerde yapılan seçim ile güven tazeleyen dernek yönetimine başarılar diledi.

KÜÇÜKKURT, “BASINA AYRI BİR ÖNEM VERİYORSUNUZ”

Türk siyasetinin önemli partilerinden Milliyetçi Hareket Partisi’nin Afyonkarahisar İl Teşkilatı, ağırlamaktan büyük bir memnuniyet duyduklarını dile getiren Afyonkarahisar Gazeteciler Derneği Başkanı Sezer Küçükkurt, “Son dönemde gerek Milletvekilimiz Sayın Mehmet Taytak Bey gerekse sizin başkanlığınızdaki il yönetiminiz basın ile ilişkilere ayrı bir önem veriyorlar. Biz Afyonkarahisar basını ile Milliyetçi Hareket Partisi’nin Afyonkarahisar İl Teşkilatının arasındaki bu iş birlikteliğinin ve uyumun aynı şekilde devam edeceğine inanıyoruz. Ziyaretiniz içinde teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM