• DOLAR
  $1.221,74
 • EURO
  $0,4071
 • ALTIN
  $16.599,01
 • BIST
  1,0411
‘Kırmızı pusulaya oy verin daha fazla hizmet edelim’

‘Kırmızı pusulaya oy verin daha fazla hizmet edelim’

 

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve gelecek dönem için adaylığını açıklayan Hüsnü Serteser, Meslek Komitesi Adayları ile birlikte katıldığı basın toplantısında,  “Kırmızı pusulaya oy verin. Gelin bizi bir defa daha seçin. Afyon’a daha fazla hizmet edelim” diye konuştu.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, önceki akşam  bir otelde basın toplantısı düzenledi. Toplantıda 13.5 yıldır görevde olduklarını ve üyelerin takdiri sonucu 3 dönemdir görevi başarıyla yaptıklarını düşündüğünü dile getirdi. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, “Geçen 13,5 yılda hem mecliste hem meslek komitelerimizde hem yönetim kurullarımızda ve odamızın diğer organlarında çok önemli hizmetler yaptığımızı düşünüyorum. Bu hizmetleri yaparken hakikaten çok yorulduk. Çok çalıştık ama güzel hizmetler yaptık. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek bir defa daha dördüncü dönem olarak Ticaret ve Sanayi Odamıza dostlarımızla birlikte aday olduk” dedi.

‘BİRÇOK ÜYEYİ TEMSİL EDEN BAŞKANLARLA ADAY OLDUK’

Adaylık yolunda beraber olduğu önemli isimleri açıklayan ATSO Başkanı Serteser, “Yaş Meyve ve Sebze Komisyoncuları Derneği Başkanı, Mimarlar Odası Başkanı, AFSİAD Başkanı, önemli bir sektör olan mermercileri temsil eden şehrimizin iki derneği Boğaz Mermerciler Derneği Başkanı ve İscehisar Mermerciler Derneği Başkanı, Kuyumcular Derneği Başkanı, Sigorta Acenteleri Derneği Başkanı, Kafe ve Restoran İşletmecileri Derneği Başkanı, Süt Birliği Başkanı gibi birçok üyeyi temsil eden başkanların da içinde bulunduğu kişilerle aday olduk. Çünkü bu dönemde çok daha büyük hizmetleri yapmaya adayız” ifadelerine yer verdi.

‘BİZİ BİR DEFA DAHA SEÇİN, AFYON’A DAHA FAZLA HİZMET EDELİM’

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’na 3 dönemdir çok emek verdiğini dile getiren Başkan Hüsnü Serteser, “Eğer takdir ediyorsanız basının önünde sizden şunu rica ediyorum. Bu çok değerli meslek komitesi adaylarıyla birlikte kırmızı pusulaya oy verin. Gelin bizi bir defa daha seçin. Afyon’a daha fazla hizmet edelim. Bu bizi mutlu edecektir. Biz de Afyonkarahisar’ımızı çok daha ileriye götüreceğiz” diyerek basın toplantısını sonlandırdı. Ömer Koçak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM