• DOLAR
  $3.230,6200
 • EURO
  $0,7660
 • ALTIN
  $42.299,9900
 • BIST
  1,1415
Karayolları tamam… Sıradaki alt geçit nereye?

Karayolları tamam… Sıradaki alt geçit nereye?

 

 

 

Karayolları Alt Geçidi 6 Aralık’ta açılacağını belirten Başkan Zeybek, yenilerinin sinyalini verdi: “İlerleyen dönemde de şehrimizde uygun olan yerlere yeni yollar ya da alt geçitler kazandırmak istiyoruz.”

 

Yapım sözleşmesine göre bu ayın sonunda tamamlanması gereken Karayolları Alt Geçidi planlanandan yaklaşık 30 gün tamamlandı. Karayolları Alt Geçidi 6 Aralık Pazartesi günü trafiğe açılacak. Meclis üyeleri ile birlikte ‘en kısa sürede yapımı tamamlanan ve en uzun alt geçit olma’ özelliği taşıyan Karayolları Alt Geçidi’nde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, geçidin trafiğe açılmasıyla güvenli ve konforlu seyahat imkânının sağlanacağını belirtti.

ALT GEÇİDİ BİR AY ÖNCESİNDEN BİTİRDİK

Karayolları Altgeçidi’ndeki incelemelerinin arından değerlendirmelerde bulunan Başkan Zeybek, geçidin 6 Aralık’ta açılacağını yineleyerek, şunları kaydetti: “İhale süreci 195 gün olan alt geçidi bir ay öncesinden bitirdik, 160 gün gibi bir kısa sürede trafiğe hazır hale getirdik. Şu an için ışıklandırma çalışmaları devam ediyor, biter bitmez sürücülerimizi ve vatandaşlarımızı mağdur etmemek adına hemen trafiğe açacağız. Geriye kalan peyzaj gibi çalışmaları ise gece yaparak tamamen alt geçidimizi bitirmiş olacağız. İlerleyen dönemde de şehrimizde uygun olan yerlere yeni yollar ya da alt geçitler kazandırmak istiyoruz. Belediye çalışıyor, belediye meclisi çalışıyor. Gayemiz hizmet etmek, Afyonkarahisar için ne gerekiyorsa onu yapmak. Biz Afyon milliyetçisiyiz. Yatırımımızın hayırlı olmasını temenni ederek ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor, yoldan geçeceklere de kazasız belasız yolculuk diliyorum.”

ŞEHRİMİZDE EN UZUN ALT GEÇİT

Kentimize gelen hemşerilerimiz rahat ve sağlıklı bir şekilde,  trafiğe de takılmadan kent merkezinin yoğunluğundan uzak bir şekilde Karayolları alt geçidini kullanarak ulaşmak istedikleri yere varabilecek. Afyonkarahisarlılar ile kentten transit olarak geçen sürücülerin ulaşımını rahatlatacak, güvenli ve konforlu seyahat imkânı sunan Karayolları Alt Geçidi, şehrimizin en uzun ve taahhüt edilen süreden daha kısa zamanda yapılan alt geçidi olma özelliğini taşıyor. Alt geçit 6 Aralık Pazartesi günü hizmete sunulacak.”HİSAR

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM