• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Kadınlar Lokali’nde kadınlara pozitif ayrımcılık yapıyoruz’

‘Kadınlar Lokali’nde kadınlara pozitif ayrımcılık yapıyoruz’

Afyonkarahisar Belediyesi tarafından 2014 yılında açılan Kadınlar Lokali’nin Müdürü Nesrin Caymaz Üner devam eden faaliyetlerle ilgili AfyonŞehir gazetesine özel röportajda bulundu.

 

Afyonkarahisar Belediyesi Kadınlar Lokali Müdürü Nesrin Caymaz Üner,sporla ilgili verdikleri hizmetleri anlattı, “Misafirlerimiz 65 TL giriş ücretini vererek yüzme havuzundan akşama kadar faydalanabilir. Fitness, aerobik ve spora gelen üyelerimiz 32.5 TL giriş ücretini ödeyerek bu hizmetten yararlanabiliyor” açıklamasında bulundu. Afyonşehir’e konuşan Üner, üç katlı bir binadan oluşan lokalde kadınlara pozitif ayrımcılık yaparak sadece onlara hizmet verdiklerini belirtti. Üner, lokalin alt katında yüzme havuzu, fitness salonu ve aerobik salonunun bulunduğunu, orta katta dikiş, takı ve Amigurumi (bebek örme) kurslarının verildiğini söyledi.

‘DAHA ÇOK İNSANIN BURADAN FAYDALANMASINI İSTİYORUM’

Pandeminin 2022 yılında kendilerini etkilediğini söyleyen Kadınlar Lokali Müdürü Üner, şimdi olduğundan çok daha kalabalık bir gruba sahip olduklarını ifade etti. Üner, 2023 yılında çok daha fazla kadına ulaşmayı hedeflediklerini belirterek, “İnsanlar buraya gelsinler burada faaliyetlere katılsınlar istiyoruz. Burada güzel etkinliklerimiz oluyor. Daha çok insanın buradan faydalanmasını istiyorum” ifadelerini kullandı.

‘BİR AYLIK HAVUZ ÜYELİĞİMİZ 260 LİRA’

“Yüzme kurslarına isteyen katılabiliyor” diyen Üner, “Çarşamba ve Cumartesi günlerini halk günü olarak belirledik. Misafirlerimiz 65 TL giriş ücretini vererek yüzme havuzundan akşama kadar faydalanabilir.Fitness, aerobik ve spora gelen üyelerimiz 32.5 TL giriş ücretini ödeyerek bu hizmetten yararlanabiliyor. Bunları aylık üyelikle de birleştirebiliyoruz. Bir aylık havuz üyeliğimiz 260 lira, ben yüzme bilmiyorum hoca eşliğinde kurs almak istiyorum diyen kadınlarımız için ücretimiz 585 lira” dedi.Hafta içi sabah 08.30’dan akşam 07.00’ye kadar açık olduklarını belirterek tüm Afyonkarahisarlı kadınları Kadınlar Lokali’ne davet eden Nesrin Caymaz, AfyonŞehir gazetesine de teşekkürlerini iletti.Hakan Dilek (Özel)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM