• DOLAR
  $2.616,2600
 • EURO
  $0,7106
 • ALTIN
  $37.950,1000
 • BIST
  1,1843
Kadın eli ile çok güzel işler yapıyoruz

Kadın eli ile çok güzel işler yapıyoruz

Afyonkarahisar merkezde faaliyet gösteren basın yayın kuruluşlarında görev yapan kadın gazeteciler yaklaşan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü öncesi Vali Gökmen Çiçek’i ziyaret ederek, basına verdiği değer, kadınlara verdiği önem ve Kadın Kültür Evleri ile Kadın Kooperatifleri Projesi için teşekkür ettiler.

Programları kapsamında kadın gazetecileri makamında ağırlayan Vali Çiçek, basın sektörü, Afyonkarahisar gündemi ve çalışmaları devam eden projeler konusunda görüş alışverişinde bulundu. Ziyarette konuşan ve kadın gazetecilere teşekkür eden Vali Gökmen Çiçek: “Bugün kadın gazetecilerimizi ağırlıyoruz. Her birine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 8 Mart Kadınlar Günü’ne çok az kaldı.  8 Mart’ta güzel bir kutlama yapacağız. Afyonkarahisar son zamanlarda kadınların başarı hikâyeleriyle dolu bir şehir haline geldi” ifadelerini kullandı

ÇALIŞMALARIMIZ BAMBAŞKA BİR BOYUT KAZANDI

Çiçek; “Özellikle yapılan birçok projede mutlaka bir kadın eli olduğunu görüyoruz. Kadın Kültür Evleriyle çalışmalarımız bambaşka bir boyut kazandı. Kadın Kültür evleri nasıl olur, olabilir mi, yapılabilir mi söylentileri varken yapılamaz, geçmişte bunun kötü örnekleri vardı denilirken bugün Kadın Kooperatifleri inanılmaz siparişler şimdiden kara geçti. 8 Mart dünya Kadınlar Günü’nde işte bu Kadın Kültür Evleri ve Kadın Kooperatiflerinin lansmanını yapacağız” diye konuştu.

TANITIMINDA BASIN MENSUPLARIMIZIN BÜYÜK DESTEĞİ OLDU

“Kadınlarımızın başarılarını ve kısa sürede nasıl işler başardıklarını anlatacağız” diyerek sözlerine devam eden Vali Çiçek; “Başka illerde de bu projemiz örnek alınmaya başladı ve bizlerden proje hakkında fikir alıyorlar. Haberler, köşe yazıları, tanıtımlar ile çok yönlü bir şekilde bu çalışmalarımızın tanıtımında basın mensuplarımızın büyük desteği oldu. Kadın eli değdiğinde birçok şey güzelleşiyor, değişiyor. İnşallah kadın eli değecek ve Afyonkarahisar daha da güzelleşecek. Kadınlarımızın desteğiyle ilçelerimizde çok güzel işler yapıyoruz. Hedef olarak doğru bir kitle seçtik onların enerjisi, gücü ve desteğiyle çok güzel işler yapacağız” diyerek sözlerini tamamladı.  Vali Gökmen Çiçek ziyaret sonunda tüm konuklarına teşekkür ederek, çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Ziyarette bulunan Mizanpaj Sorumlusu Yurdanur Mergen Hisar Gazetesi bünyesinde yer alan ve bölge gazetesi olarak yayın hayatına başlayan Egeden Gazetesi’ni Vali Gökmen Çiçek’e takdim etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM