• DOLAR
  $1.251,08
 • EURO
  $0,3894
 • ALTIN
  $16.948,53
 • BIST
  1,0535
‘İYİ Parti ilk seçimde iktidara gelecektir!’

‘İYİ Parti ilk seçimde iktidara gelecektir!’

İstifa eden Merkez İl Başkanı Burhanettin Buğa’nın yerine yapılacak atamayı görüşmek üzere Afyonkarahisar’a gelen İYİ Parti’li Hacımustafaoğlu: “Ne zaman yapılırsa yapılsın ilk seçimde İYİ Parti’miz iktidara gelecektir. Tüm teşkilatımızın bu sorumluluğun bilinciyle çalışması önem arz ediyor.”

Merkez İlçe Başkanlığına yapılacak atama için Afyonkarahisar’a gelen gelen İYİ Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu, çok sayıda partiliyle görüştü. İstifa eden İyi Parti Merkez İl Başkanı Burhanettin Buğa’nın yerine yapılacak atamayı görüşmek üzere Afyonkarahisar’a gelen Hacımustafaoğlu, partililere konuştu: “Ne zaman yapılırsa yapılsın ilk seçimde İYİ Parti’miz iktidara gelecektir. Tüm teşkilatımızın bu sorumluluğun bilinciyle çalışması önem arz ediyor. Afyonkarahisar’da İYİ Parti’nin genel ve yerel seçimde birinci parti olacağına yürekten inanıyoruz” dedi.

MAHMUT KOÇAK’LA DA BİR ARAYA GELDİ

Afyonkarahisar Merkez ilçe yönetiminin istifası nedeniyle, yeni merkez ilçe yönetiminin oluşturulması kapsamında ilimize gelen İYİ Parti Genel Merkez Teşkilat Başkan Yardımcısı Faysal Hacımustafaoğlu başkanlığında yapılan istişare toplantıları haftanın son gününde de devam etti. Faysal Hacımustafaoğlu,  2019 yerel seçimlerinde İYİ Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Dr. Mahmut Koçak ile bir araya geldi. Hacımustafaoğlu, merkez ilçeye bağlı belde başkanlarıyla da İyi Parti İl Başkanlığında istişarelerde bulundu.

‘DEĞERLENDİRMELERİMİZ DEVAM EDECEKTİR’

Hacımustafaoğlu, şunları söyledi: “ İstişare toplantılarımız bir hafta boyunca devam etti. Bu toplantılar bizim için çok değerlidir. Yaklaşan Genel ve yerel seçimler öncesi toplumun tüm kesimlerinden insanımızın bir araya geldiği bir merkez ilçe teşkilatını oluşturmaya çaba gösteriyoruz. Bu kapsamda İYİ Parti teşkilatının kurulmasından bu güne kadar emekleri olan arkadaşlarımızla bir araya gelerek istişarede bulunuyoruz. İl, ilçe, belde ve tüm köylerimizde birlik ve beraberlik içinde bir arada tek vücut olarak hareket edecek bir teşkilat yapısı gereklidir. Ne zaman yapılırsa yapılsın ilk seçimde İYİ Parti’miz iktidara gelecektir. Tüm teşkilatımızın bu sorumluluğun bilinciyle çalışması önem arz ediyor. Afyonkarahisar’da İYİ Parti’nin genel ve yerel seçimde birinci parti olacağına yürekten inanıyoruz. İnşallah sık sık bir araya gelerek değerlendirmelerimiz devam edecektir.”AFYONŞEHİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM