• DOLAR
  $1.216,32
 • EURO
  $0,3984
 • ALTIN
  $16.446,98
 • BIST
  1,0323
İstanbul AFSİAD’dan Afyonkarahisar AFSİAD’a ziyaret

İstanbul AFSİAD’dan Afyonkarahisar AFSİAD’a ziyaret

İstanbul’da yaşayan Afyonkarahisarlı iş insanlarının kurduğu Afyonkarahisar Sanayici ve işadamları Derneği’nin (AFSİAD) yeni yönetimi, Afyonkarahisar’da kurulu Afyonkarahisar Sanayici ve İşadamları Derneği’ni (AFSİAD)ziyaret etti. İstanbul AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik, Genel Sekreter İlyas Seçen, başkan yardımcıları Selim Tunç, Zakire Nurdoğan Yüzbaşıoğlu, H. İbrahim Perçinkaya, Abdurrahman Balta ve Sait Okur’u AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Sayın ve yönetim kurulu üyeleri Kirami Gürel, Nail Demirel, Kamil Ayvalı, Abdurrahman Alp ve Tufan İplikçioğlu karşıladı.

ORTAK PROJELER İSTİŞARE EDİLDİ

Ziyarette Afyonkarahisar’ın istihdamına ve ekonomisine olumlu katkı sağlanması amacıyla İstanbul AFSİAD ve Afyonkarahisar Sanayicileri ve İşadamları Derneği işbirliği ile hayata geçirilebilecek ortak projeler istişare edildi. Afyonkarahisar’da doğmuş ve uzun yıllardır İstanbul’da hayatlarına devam eden iş insanı ve akademisyenlerden oluşan İstanbul AFSİAD yöneticileri amaçlarının Afyonkarahisar’ın ekonomik anlamda kalkınması olduğunu vurguladılar. Dernek yönetimleri, Afyonkarahisar’ın eğitim ve sosyo-kültürel olarak gelişimi için sürekli diyalog halinde olmak arzusunda olduklarını belirttiler. Nazik ziyaretlerinden dolayı İstanbul AFSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür eden Kadir Sayın, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve yeni görevlerinde başarılar diledi.

PROTOKOLÜ ZİYARET

İstanbul AFSİAD Başkanı Hüseyin Çelik ve yönetim kurulu Vali Gökmen Çiçek,  Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, AFSÜ Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş  ve ATSO Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti.AFYONŞEHİR

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM