• DOLAR
  $4.199,2200
 • EURO
  $0,9183
 • ALTIN
  $53.581,0700
 • BIST
  1,1309
‘İscehisar’da yeni  bir sayfa açıldı’

‘İscehisar’da yeni  bir sayfa açıldı’

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay İscehisar teşkilatını ziyaret etti. Ziyarete teşkilat mensupları ile birlikte AK Parti’ye geçen İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin de katıldı.

 

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve beraberindeki partililer, İscehisar Teşkilatı’nda koordinasyon toplantısına katıldı. Kısa süre önce Demokrat Parti’den istida ederek AK Parti’ye katılan İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in katıldığı toplantıda konuşan İl Başkanı Uluçay,  “İscehisar için yeni bir sayfa açıldı” dedi.  AK Parti İscehisar İlçe Başkanı Metin Balaban da “İscehisar için ne gerekiyorsa yapacağız” ifadelerine yer verdi. İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin ise “AK Parti’ye katılmaktan çok memnun ve mutluyum” şeklinde konuştu.

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti İscehisar İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Ziyarete İl Teşkilat Başkanı İbrahim Eroğlu, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, il yönetim kurulu üyeleri Ramazan Sarıkaya, Muharrem Çelikbaş, İlçe Başkanı Metin Balaban, ilçe yönetimi ve İscehisar İGM üyesi Murat Dikmen ve AK Parti’ye geçen Belediye Başkanı Ahmet Şahin katıldı.

İSCEHİSAR’A YAPILACAK YATIRIMLARIN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ

Burada bir açıklama yapan AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, şunları söyledi: “Değerli ilçe başkanımız ile bir koordinasyon toplantısı yaptık. Sağ olsun, hem kendileri, hem kadın ve gençlik kolları olmak üzere ilçe yönetimimiz ilçe ile ilgili ne yapılması gerekiyorsa hepsi de taşın altına elini koyacağını söylediler. İscehisar da büyük bir birlik beraberlik var.‘Bugünden itibaren yeni bir sayfa açarak İscehisar için ne yapılması gerekiyorsa hep beraber takip edeceğiz, çalışacağız. Elimizi taşın altına koyacağız’ dediler. Ben bu birlik ve beraberliğin devam etmesini, bunun da İscehisar’a hizmet olarak yansımasını temenni ediyorum. Kıymetli başkanlarımıza da daha önce yapmış olduğu hizmetlerden dolayı ve bundan sonra ilçeye yapılacak hizmetlerle her zaman arkasında olacağımızı söylüyorum. Rabbim muvaffak etsin. Bizlerde bundan sonra vekillerimiz ve değerli bakanımızla İscehisar’a yapılacak yatırımların takipçisi olacağız. Başta cumhurbaşkanımıza ve genel merkezdeki tüm yöneticilerimize hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim birliği beraberliği bozmasın inşallah.”

İL BAŞKANI BALABABAN: BAYRAĞI DAHA YÜKSEĞE TAŞIYACAĞIZ

İscehisar İlçe Başkanı Metin Balaban da yaptığı konuşmada, “Belediye başkanımız Ahmet Şahin’in Partimize dahil olması dolayısıyla bir istişare toplantısı yaptık. İnşallah İscehisar için her birimiz birlik beraberlik içerisinde ne gerekiyorsa bu bayrağı daha yükseğe taşıyacağız” dedi.

ŞAHİN: İSCEHİSAR’I EN GÜZEL HİZMETLERLE TAÇLANDIRACAĞIZ

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin de şu ifadelere yer verdi: “İscehisar’da Belediye Başkanı seçildiğimiz günden beri birçok hizmetin yapılması için projelerimiz çalışmalarımız vardı. Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yürümek, bu teşkilatlarla birlikte yürümek bir aksiyon ve hizmet hareketi olan AK Parti’ye katılmaktan çok memnun ve mutluyum. İscehisar her şeyin en iyisine, en güzeline layıktır. İscehisar’ı önümüzdeki süreçte en güzel hizmetlerle taçlandıracağız. Ben teşkilatlarımız ile birlikte en alt kademeden en üst kademeye kadar başta Cumhurbaşkanımız, bakanlarımız ve diğer tüm teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizi hak ettiğimiz yere taşıyacağımıza inanıyorum.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM