• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İnternet Medya Birliği’nden  ‘Yılın Enleri’ ödül gecesi

İnternet Medya Birliği’nden  ‘Yılın Enleri’ ödül gecesi

Afyonkarahisar İnternet Medya Birliği 2’inci Yılın Enleri Ödül Töreni geçen Cuma günü Double Tree By Hilton Otel’de gerçekleşti. Geçtiğimiz yıl ilkinin gerçekleştirildiği İnternet Medya Birliği Yılın Enleri Ödül Tören’inde bu yıl da ödüller sahiplerini buldu.
Afyonkarahisar protokolünün geniş katılım sağladığı gecede Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı’na Vali Yardımcısı Mehmet Keklik, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e Başkan Yardımcıları Süleyman Karakuş ve Murat Öner, AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’a ise Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz vekalet etti. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Ali Özkaya ve İbrahim Yurdunuseven, Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, Siyasi Parti İl Başkanları, Kent Konseyi Başkanı Şemseddin Yasan, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt ve cemiyet üyeleri, ilçe belediye başkanları, kurum müdürleri, iş insanları, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.
MİTHAT KÖRLER’DEN MÜZİKAL KEYFİ
Afyonkarahisar İnternet Medya Birliği tarafından belirlenen 2022 yılına damga vuran ‘Yılın Enleri’ ödül töreni Doğukan Alsay’ın profesyonel sunumu, Mithat Körler ve Orkestrası’nın eşsiz müzikali eşliğinde yoğun katılım ile gerçekleşti. 2’inci Yılın Enleri Ödül Töreni’nin de Mithat Körler’in eşsiz müzikali eşliğinde davetliler hem eğlendi hem de Afyonkarahisar’a 2022 yılında damga vuran ‘Yılın Enleri’ ödülleri ile buluştu.  Toplamda 60 ödülün sahiplerini bulduğu gecede, ödüller Yılın Enleri, Onur Ödülleri ve Ahde Vefa ödülleri olarak üç kategoride dağıtıldı. İnternet Medya Birliği Dönem Başkanı Soner Gürsan açılış konuşmasında İnternet Medya Birliği’nin gerçek anlamda bir birliktelik olduğunu vurguladı. Gürsan bu birliktelik içerisinde tek başına olmadığını belirterek birlik üyeleri İsmail Ögeday, Dilek Tür ve Doğancan Gürsan’a teşekkür etti.
YİĞİTBAŞI VE EROĞLU’NA AHDE VEFA
Ahde Vefa ödülleri kapsamında ilimizin iki önemli değerine ödül takdiminde bulunuldu. Afyon Kocatepe Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Şehabettin Yiğitbaşı’nın kendi isteği üzerine ödülünü yetiştirdiği öğrencilerinden Bolvadin Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Ciğerci, Orman ve Su İşleri E. Bakanı AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun ödülünü ise AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karakaş’ın elinden aldı. Afyon Kocatepe Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Şehabettin Yiğitbaşı’nın teşekkür konuşması videosu ise salondaki davetlilerle buluşturuldu.
ALTI ÖNEMLİ DEĞERE ONUR ÖDÜLÜ
Onur ödülleri ise; Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’a, Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mahmut Emin Birliktir’e Gömü Belediye Başkanı Hakkı Tekin’e, DEMMER Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adnan Demirel’e ve İş İnsanı Ferhat Demir’e takdim edildi.
YILIN ENLERİ’NDE ÜÇ ÖZEL ÖDÜL
Yılın Enleri Özel Ödülleri kapsamında; Devletin En Şefkatli Eli Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’na, Yılın En Vizyon Projeleri Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e ve Yılın En Çalışkanı Afyonkarahisar Özel Kalem Müdürü Sezayi Pala’ya, Yılın Kültür ve Sanat Elçisi Aşık Yoksul Derviş’e (Şemsettin Kubat) verildi. Gecede farklı kategorilerde toplam 60 ödül sahibini buldu. Haber Merkezi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM