• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İnsanların mutluluğunu amaç edindik

İnsanların mutluluğunu amaç edindik

Afyonkarahisar’ın 98.kurtuluş yıldönümü nedeniyle Sosyal Yaşamı Geliştirme Derneği Kültür ve Sanat Şöleni hazırladı. Dernek Başkanı Nilgün Seçen tüm Afyonkarahisar’da yaşayan vatandaşları davet etti.

Dernek hakkında bilgi veren Seçen; “Tabi biz yola çıkarken asla tabela derneği olmak istemediğimizi ve sürekli aktif olarak çalışmak istediğimizi ve elimizden geldikçe hizmet üretip insanların gönlüne dokunmak istediğimizi söylemiştik” dedi.

“Her şeyden önce insanların beyinlerine hitap edebilmeyi ve insanların mutluluğunu amaç edindik” diyerek sözlerine başlayan Sosyal Yaşamı Geliştirme Derneği Başkanı Nilgün Seçen; “İstedik ki herkes bir hobi edinsin ki bence mutluluğu yakalamanın en önemli yolu o.  Çünkü sevdiğiniz bir şeyle uğraşırsanız kendinizi rahat hissedersiniz, stresten uzaklaşırsınız. Dolayısıyla stresten uzaklaşıpta mutluluğu yakalarsanız etrafınıza da mutluluk saçarsınız, böylece kendisi mutlu olan ailesini mutlu eder, ailesini mutlu eden, toplumu mutlu eder, toplumu mutlu eden ülkenin mutluluğunu sağlamış olur diye düşünüyoruz. İnsanlık için bütün insanlarımızın yolu mutluluktan geçiyor. Mutluluğu yakalayabilmek için de dediğim gibi herkesin sevdiği bir şeyle uğraşması lazım ve yüreğinde de insan sevgisini hissetmesi lazım” dedi.

İNSANLARI EĞLENDİREBİLMEK İSTEDİK

Seçen; “Afyonkarahisar’ın kurtuluşunun 98. Yılında gönlümüz istedi ki en az 98 tane yurt dışından ve yurt içinden her tür sanat dalında insanı bir araya getirip Afyonumuz için güzel programları bir araya getirip sergilemek istedik. Tabi korona olmamış olsaydı bu yılda kent meydanında üst üste saz sanatçıları, söz sanatçıları, şairleri, yazarlar gibi her tür insanımızla güzel bilgilerine ulaşmak ve insanları eğlendirebilmek istedik. Malum korona virüs sürecinde de alınan tedbirlere uyarak, sosyal mesafe, maske gibi kurallarımız dâhilinde çalışmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini tamamladı. selçuk Taşkın ÖZEL

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM