• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘İnşaatı hizmet olarak  sunan anlayışı bitireceğiz’

‘İnşaatı hizmet olarak sunan anlayışı bitireceğiz’

 

Saadet Partisi Kasım ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan İl Başkanı Karataş: “İnşaatı, yatırım ve hizmet olarak takdim eden bu anlayışa son vereceğiz. Üretim ve istihdam odaklı yatırımları ülke geneline yayacak ve yaygınlaştıracağız.”

 

Saadet Partisi Kasım ayı Genişletilmiş İl Divan Toplantısı Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Musa Öztürk, İl Yönetimi, İlçe Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları, Milli Görüşçü kuruluşların katılımıyla coşku ve heyecanla gerçekleştirildi. Toplantıda bir konuşma yapan İl Başkanı Beytullah Karataş, parti olarak yeni yıla ve yeni döneme hazırlıkları tamamlayarak seçime hazır olduklarının mesajını verdi. Karataş, “Şimdi vakit; bu havayı, bu heyecanı, bu kararlılığı ilçe-ilçe, mahalle-mahalle, sokak-sokak Afyonkarahisar geneline yayma zamanıdır. Zaman, umudu büyütme zamanıdır” dedi. Teşkilata insanların ayağına gitmeleri gerektiğini söyleyen Karataş, “İnsan insanın ümidi, Saadet Partisi de Türkiye’nin umududur” görüşünü ileri sürdü.

“Bu sorumlulukla, bu kararlılıkla çalışmalarımıza hız verecek, her geçen gün tempomuzu artıracak, seçim gecesine kadar yorulmak nedir bilmeden ter dökeceğiz” diyen SP İl Başkanı Karataş’ın konuşmasından öne çıkan bazı satırbaşları şöyle:

DIŞ POLİTİKADA FİGÜRAN OLMAYACAĞIZ

Okula aç gitmenin sıkıntısını, aç gitmeyen anlamaz! Bankada milyonları olan tuzu kurular, okula aç giden çocukları anlamaz. Yeni Yüzyılı inşa edebilmek için yeni bir anlayışa, yeni bir iktidara ihtiyaç var. Ahlaki ve manevi değerleri şartlara göre değişen zihniyet sahipleri, yeni bir şey ortaya koyamazlar; ancak eskiyi yeni gibi takdim ederler!

İnşaatı, yatırım ve hizmet olarak takdim eden bu anlayışa son vereceğiz. Üretim ve istihdam odaklı yatırımları ülke geneline yayacak ve yaygınlaştıracağız. Eğitimde nicelikle birlikte niteliği de artıracağız. Sağlıkta, adeta paran kadar muayene olursun anlayışına evrilen bu düzeni değiştireceğiz. Dış politikada figüran değil, oyun kurucu olacağız. Özellikle de Büyük Ortadoğu, yani Büyük İsrail Projesi’ne figüran olmayı reddediyoruz. Dışarıda anormallikleri normalleşme olarak takdim eden, içerde başka bir siyasi partiye haram ilan ettiğini, işine gelince kendine mübah gören bu ‘ikiyüzlü siyasete’ son vereceğiz! Dijital dönüşümden çevre politikalarına varıncaya dek, günün gerisinde kalan değil; aksine tüm alanlarda çığır açan bir Türkiye’yi ve Afyonkarahisar’ı inşa edeceğiz.

Gelir dağılımının en adaletsiz olduğu 3 ülkeden biriyiz. Gıda ve enerji enflasyonunda yine dünya şampiyonuyuz. İnsanlar evinde lambasını yakmaktan, kombisini açmaktan korkar oldu! Gıdadaki fiyatlar dünyada yüzde 4 artarken, Türkiye’de yüzde 92 artış gösterdi.” Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM