• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“İlimiz güzel çalışmaları hak ediyor”

“İlimiz güzel çalışmaları hak ediyor”

Gün FM’de yayınlanan Gündem programına Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır konuk olarak katıldı. Tanır programda yaptığı değerlendirmede ilimizin güzel çalışmaları hak ettiğini söyledi.

 

Geçtiğimiz hafta Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’ın ilimizde bir ziyaret ve incelemelerde bulunduğunu anımsatan Afyonkarahisar Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır, “Sn. Demircan, Afyonkarahisarda, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Kütüphaneler Genel Müdürlüğü ile Kültür ve Turizm Bakanlığının yürüttüğü bir dizi işlerle ilgili çeşitli temaslarda bulundu. Özellikle yapılacak olan kütüphane projesini çok önemsiyoruz. Malum kütüphaneler, kullanım itibariyle gençliğin beğendiği sevdiği arzu ettiği mekanlar. Sn. Demircan bu projeyle yakından ilgilendi. Bu çalışma Vakıflar Genel

Müdürlüğünün ilimizde yürüttüğü bir çalışma. Belediyeyle müşterek neler yapabiliriz onlara bakıldı ve Sn. Demircan ilimizde Müzik Müzesini de ziyaret etti” şeklinde konuştu.

“Sitemizi herkesin ziyaret etmesini diliyoruz”

İlimizin tanıtımı adına afyondayız.gov.tr sitesini kurduklarını kaydeden Tanır, “Sitemizi herkesin ziyaret etmesini diliyoruz. Sitede ilimizin tanıtımı adına güzel bilgiler yer alıyor. Afyonkarahisar’ı her anlamda bir buluşma noktası yapmak istiyoruz. Şehrimizin tüm güzelliklerini hep birlikte öne çıkarmalıyız” diye konuştu.

“Dijital dergi çalışmasını yürütüyoruz”

 

İlimizin güzel çalışmaları hak ettiğini vurgulayan Tanır, “Müdürlük olarak dijital dergi çalışmasını yürütüyoruz. Ayrıca Frigya katalog çekimleri sürüyor. Sn. Valimizin öncülüğünde güzel çalışmalar gerçekleştiriyoruz” şeklinde değerlendirmede bulundu. Hisar

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM