• DOLAR
  $1.301,77
 • EURO
  $0,492
 • ALTIN
  $18.870,97
 • BIST
  0,9653
İl Milli Eğitim Müdürü Yalçın’dan yeni eğitim öğretim yılı mesajı

İl Milli Eğitim Müdürü Yalçın’dan yeni eğitim öğretim yılı mesajı

 

Afyonkarahisar İl Milli Eğitim Müdürü Metin Yalçın 2022-2023 yeni eğitim öğretim yılını kutlayarak şu ifadelere yer verdi: “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin, arkadaşlarına, okullarına ve öğretmenlerine kavuştuğu yeni bir eğitim öğretim dönemine daha başlıyor olmanın heyecan ve mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.”

Yalçın, “Okullarımız ancak öğrencilerimizin varlığıyla anlam buluyor. Bizler de okullarımızda yaptığımız hazırlıklar ile onların şen kahkahalarına ortak olmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Öğrencilerimizin ellerinde tuttukları ilim meşalesiyle ufuklarını aydınlattıklarını görmek yaptığımız işin ne kadar kutsal olduğunu gösteriyor bizlere.  En büyük arzumuz; evlatlarımızın milli ve manevi değerlerine bağlı, ülkesini ve milletini seven, değerlerini özümsemiş, sevgi, saygı, hoşgörü, yardımlaşma ve sorumluluk sahibi olma erdemlerini kazanmış bireyler olarak topluma kazandırılmalarıdır” dedi. Sözlerine şöyle devam eden Milli eğitim Müdürü Metin Yalçın,

“Sevgili Öğrenciler, Bu eğitim-öğretim yılında da yetenekleriniz ve hedefleriniz doğrultusunda yeni başarılar tatmanızı temenni ederken; derslerinizde, bilimsel, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerinizde özenli ve sistemli çalışmayı kendinize ilke edinmenizi diliyorum.

Saygıdeğer Veliler, Çocuklarımızın yetişmesinde sizlerin katkısı çok büyüktür. Desteğinizle ve çocuklarınıza yapacağınız rehberlikle onların özgüvenlerinin artmasına ve bilinçli birer birey olmalarına katkı sağlayacaksınız. Bunları yaparken okul-aile işbirliği içerisinde evlatlarımızın hedeflerine ulaşmalarında kılavuzluk yapacağınıza inanıyorum.

Değerli Meslektaşlarım, Çocuklarımızı okullarımızda ve sınıflarımızda sizlere emanet etmekten gurur duyuyor, bu eğitim-öğretim yılının hep birlikte yeni mutluluk ve başarılara tanıklık edecek güzel bir yıl olmasını diliyorum. Bu duygular içerisinde 2022- 2023 eğitim-öğretim yılının başta sevgili öğrencilerimiz olmak üzere velilerimize, öğretmenlerimize, idarecilerimize ve tüm eğitim camiasına hayırlar getirmesini temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM