• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘İki ittifak ortak hareket  ediyor: Her şeye ret!’

‘İki ittifak ortak hareket ediyor: Her şeye ret!’

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, dün Devrane Kafe’de basın mensuplarıyla bir araya gelerek ilçede yapılan yatırımları ele aldı. Şahin, Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti rozetini takmasının ardından yaklaşık 4 milyon vergi borcunu sildirttiklerini ve SGK borçlarını hallettiklerini belirtirken, Belediye Meclisi’nde iki ittifakın beraber hareket ettiklerini söyleyerek, “Millet İttifakı ile Cumhur İttifakı ortak hareket ediyorlar. Her şeye ret” dedi.

 

Devrane Kafe’de basın mensuplarıyla bir araya gelen İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, göreve geldikten sonra ilçeye yapılan yatırımlar ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Basın toplantısına Belediye Başkanı Ahmet Şahin’in yanı sıra gazeteciler Afyon Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt ile birlikte basın mensupları katıldı. Belediyeciliğin zor bir iş olduğunu ifade eden Şahin, “Bir de benim zorluğum şu, biz Demokrat Parti’den kazandık sonra da AK Parti’ye geçince demokratçılar kendilerince haklı olarak bize karşı oldular. Ama işin kötü tarafı MHP ve AK Partili meclis üyelerimiz de bize karşı davranıyorlar” dedi.

‘BÖYLE ZORLUKLARIMIZIN OLMASINA RAĞMEN İYİ ŞEYLER YAPTIĞIMIZA İNANIYORUM’

Şahin konuşmasının devamında, birçok teklifin meclisten ret oyu almasına ilişkin bu zamana kadar iyi şeyler yapmaya çalıştıklarını belirterek şu ifadelere yer verdi: “Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdim ben. Reis aslında benim gibi bir değeri çağırsa Ankara’ya Türkiye’de de bunu gerçekleştirirdim. Millet İttifakı ile Cumhur İttifakı ortak hareket ediyorlar. Her şeye ret. Kadınlara tekstil yapalım ret. Bir arsa satın alalım kaynak elde edelim ret. Yap, sat yapalım dükkan yapıp satalım ret. Kredi alalım asfalt atalım ret. Kredi alalım iller bankasından şunu yapalım ret. Böyle zorluklarımızın olmasına rağmen iyi şeyler yaptığımıza inanıyorum. Yapmaya da çalışacağız gayret edeceğiz.” Buğra Avşar

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM