• DOLAR
  $1.144,0100
 • EURO
  $0,2642
 • ALTIN
  $30.493,0000
 • BIST
  1,2173
Huzurevi sakinlerine moral mektubu

Huzurevi sakinlerine moral mektubu

Afyonkarahisar Güçlü Kadınlar Derneği Başkanı Canser Kuzu ve yönetim kurulu üyeleri İlimiz Huzur evinde kalmakta olan büyüklerine birer mektup yazarak dualarını istediler.

Dernek tarafından yapılan bu etkinliğe Vali Gökmen Çiçek’in eşi Sümeyra Çiçek ile Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in eşi Sevim Zeybek’te destek vererek etkinliğe yazdıkları birer mektupla katıldılar.  Salgın hastalık nedeniyle ziyaretlerine gidemedikleri Huzurevi sakinlerine mektupla ulaşan Dernek üyeleri şimdi, onlardan gelecek mektuplu cevabı bekliyorlar. Huzurevi sakinlerine bir nebze de olsun moral olması açısından böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirten Afyonkarahisar Güçlü Kadınlar Derneği Başkanı Canser Kuzu, konuyu üyeleriyle istişare ettikten sonra ilgili makamlardan izin aldıklarını ve etkinliği hayata geçirdiklerini söyledi. İlk etapta Dernek üyeleri ile Vali Gökmen Çiçek’in eşi Sümeyra Çiçek ve Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’inde mektuplarının içinde bulunduğu postayı ilettiklerini belirten Başkan Canser Kuzu, mektuplarla birlikte çeşitli hediyeleri de Huzur evine gönderdiklerini söyledi.

“Onlar bizim hayatımızın bir parçası”

Huzurevi sakinlerini her ay düzenli olarak ziyaret ettiklerini ancak pandemi süresince onların sağlığını tehlikeye atmamak adına ara verdiklerini belirten Kuzu; “Nihayetinde onlar bizim hayatımızın bir parçası. Unutmayalım ki onlar bize değil, biz onlara döneceğiz. Her fırsatta ziyaret edip, ellerini öpüp mis kokularını içimize çektiğimiz büyüklerimizi çok özledik. Onlara mektupla ulaşmak istedik ve böyle bir etkinliği hayata geçirdik. Biz istiyoruz ki bu ‘Moral mektubu’ etkinliğimiz sınırlı kalmasın. Herkes gönlünden geçenleri kaleme döksün ve onlara göndersin. Orada tüm mektuplarımız teker teker sesli bir ortamda okunacak. Tabi biz gidemeyeceğimiz için oradaki görevliler tarafından mektuplarımız onlara okunacak.”dedi.

Etkinliğe destek veren Vali Gökmen Çiçek ve eşine, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve eşine ve kurum idarecilerine teşekkür eden Başkan Kuzu, tüm dernek üyelerine de anlamlı katılımlarından dolayı da teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM