• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Hizmet, bu ülkede bir  zamanlar bir hayaldi’

‘Hizmet, bu ülkede bir zamanlar bir hayaldi’

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu üyesi İbrahim Yurdunuseven TBMM Çocuk Hakları Alt Komisyonu ile Eskişehir, Çay, Sultandağı ve Çobanlar’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Yurdunuseven, “AK Parti denildiğinde akla ilk gelen ‘Hizmet’ kavramı bu ülkede bir zamanlar bir hayaldi. Millete hizmet, en fazla zorunlu durumlarda günü kurtarmak için yapılan faaliyetlerden ibaretti. AK Parti ile bu düzen yerle bir oldu” dedi.

Ziyaretler sonrası yazılı bir açıklama yayımlayan Yurdunuseven Eskişehir ziyaretleri hakkında, “Bir yandan Afyonkarahisar’ımız için hizmet üretip, ürettiğimiz hizmetlerin, yatırımların takibini yaparken bir yandan da ülkemiz için meclis çalışmalarımızı sürdürüyoruz. TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu’na bağlı Çocuk Hakları Alt Komisyonu olarak Eskişehir’de geleceğimizin teminatı çocuklarımız için bir dizi ziyaretlerde bulunduk. Çocuklarımız için son derece önemli bir konu olan Çocuk Teslim Merkezleri hakkında Eskişehir Adliyesi tarafından düzenlenen Bilgilendirme Sunumu’na katıldık. Çocuk Teslim Merkezi’ni bizzat ziyaret ederek buradaki uygulamalar hakkında bilgi aldık. Eskişehir Valiliği ve belediye başkanlığında konu hakkında toplantı gerçekleştirdik. Komisyonumuz ülkemiz için son derece mühim olan çocuklarımızın geleceğini en doğru şekilde hazırlamak için faaliyetlerini sürdürecektir” dedi.

‘AK PARTİ İLE BU DÜZEN YERLE BİR OLDU’

Çay, Sultandağı ve Çobanlar ilçelerinde de bir dizi inceleme ve temaslarda bulunan Yurdunuseven, “AK Parti denildiğinde akla ilk gelen ‘Hizmet’ kavramı bu ülkede bir zamanlar bir hayaldi. Millete hizmet, en fazla zorunlu durumlarda günü kurtarmak için yapılan faaliyetlerden ibaretti. AK Parti ile bu düzen yerle bir oldu. Bugünün Türkiye’sini inşa ederken milletimize duyduğumuz sevda ve yıllarca bize yaşatılan bu mağduriyetler bizlere yol gösterici oldu. Bugün geldiğimiz noktada yalnızca bugünün yarının değil yıllar sonrasını düşünüyor hizmeti bu minvalde inşa ediyoruz. Çay ilçemizde ilgili kurumlarımızın da desteğiyle hizmete açtığımız bölgenin en iyi çim sahası ve yapımı devam eden 16 derslikli teknik lise, 200 öğrenci kapasiteli yurt alanı, Çay İlköğretim ve Anaokulu ile 500 kişi kapasiteli kapalı spor salonunu yerinde inceledik. Çay Belediyemiz tarafından yenilenerek hizmete açılan otobüs terminalinde esnaflarımızı yeni dükkanlarında ziyaret ettik. Çay Biyokütle Enerji Santrali’nin durumu ve çalışmaları hakkında yetkililer ile toplantı gerçekleştirdik.  Gençlik Merkezimizde gençlerimizin aldığı hizmeti hem gençlerimizden hem yetkililerden dinledik. Gençlik Merkezi bu ülkenin bu şehrin evlatları için son derece faydalı kurumlar. Gençlerimizi burada görmek bizleri ayrıca mutlu ediyor” şeklinde konuştu.

‘PROJELER BİRER BİRER HIZLA YÜKSELİYOR’

Sultandağı’nın ardı arkasına AK Hizmetlere kavuştuğuna vurgu yapan Yurdunuseven, “Sultandağı’nı çok hızlı bir şekilde baştan inşa ediyoruz. Vizyon dolu projeler birer birer hızla yükseliyor. En önemli projelerimizden olan ve yapım çalışmaları devam eden Millet Bahçesi ve Otogar ile iş yerleri projelerini yerinde inceleyerek durumları hakkında bilgi aldık. En kısa zamanda tamamlanması için üzerimize ne düşüyorsa yapacağız”dedi.

‘İLÇELERİMİZİN NABZINI DİNLEDİK’

Vatandaş ve esnaflarla olan iletişime son derece önem verdiklerinin altını çizen Yurdunuseven, “Çay, Sultandağı ve Çobanlar ilçelerimizde AK Parti teşkilatlarımızla bir araya gelerek kelimenin tam manasıyla ilçelerimizin nabzını dinledik. Teşkilat çalışmalarımız her şeyden ziyade hem hemşehrilerimizle devletimiz arasında hem de hemşehrilerimizin kendi arasında muhabbeti artırmaya devam ediyor. Bu kardeşlik ve birlik, beraberlik ile ilçelerimizi, şehirlerimizi ve ülkemizi hep birlikte inşa ediyoruz. Çay, Sultandağı, Çobanlar ilçelerimiz ve Yeşilçiftlik Beldemizde vatandaşlarımızı dinledik. Yerinde tespit yerinde çözüm anlayışıyla aldığımız talepleri anında muhataplarına ileterek gerekli adımları attık. 2023 Dönemecine Afyonkarahisar; teşkilatlarımızla, genciyle, yaşlısıyla ve esnafıyla hazır. Türkiye Yüzyılı için bugüne kadar verdiğimiz çabaların meyvesini toplama vaktidir” diyerek sözlerini noktaladı. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM