• DOLAR
  $2.405,2100
 • EURO
  $0,6055
 • ALTIN
  $36.188,4300
 • BIST
  1,1213
Herkes haddini bilmek zorunda!

Herkes haddini bilmek zorunda!

 

CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun memurlara yönelik uyarılarını sert şekilde eleştiren AK Parti İl Başkanı Uluçay: “Türkiye bağımsız bir ülkedir, kimsenin müdahalesi ve parmak sallaması söz konusu olamaz. Herkes yerini ve haddini bilmek zorundadır.”

 

Haftalık basın toplantısında, yerel ve ülke gündemini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun memurlara yaptığı çağrıyı sert şekilde eleştirdi.  Uluçay, CHP’nin iktidara gelmesi halinde “PKK terör örgütünün Kandil’deki elebaşlarını da kamudaki vazifeden mahrum bırakmayacağını” söyledi. İl Başkanı Uluçay, “Millete rağmen bunlar yapılır ise bu aziz millet böyle bir ihanete asla müsamaha göstermez” dedi.

KİMDEN HESAP SORACAKSINIZ?

Kılıçdaroğlu’nun‘son çağrım’ diyerek kamu çalışanlarını 18 Ekim’e kadar ellerindeki işleri bırakmaları konusunda tehdit ettiğini ileri süren Uluçay, dünkü basın toplantısında şöyle devam etti: “Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı, Barış Pınarı harekâtları illegal mi sayılacak? 18 Ekim 2021 itibarıyla Suriye’den çıkmayan komutanlardan hesap soracak mısınız? 18 Ekim 2021 itibarıyla buralardan yatırımını çekmeyen, hala alacağı vereceği olan iş adamlarını cezalandıracak mısınız? KHK ile ceza alanları yani FETÖ’yü serbest bırakacağınızı zaten söylediniz. Peki, 18 Ekim 2021 itibarıyla yeni FETÖ’cüleri bulan MİT mensuplarından, tutuklayan polislerden, yargılayan hâkim ve savcılardan hesap soracak mısınız? Türkiye bağımsız bir ülkedir, kimsenin müdahalesi ve parmak sallaması söz konusu olamaz. Herkes yerini ve haddini bilmek zorundadır.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM