• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Her hizmet ve yatırımda  vekilimizin imzası var’

‘Her hizmet ve yatırımda vekilimizin imzası var’

 

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kılıçarslan, Kırka, Kızılören, Serban belediyelerini ve Sinanpaşa Kaymakamını ziyaret etti. Ziyaretlerde konuşan MHP’li belediye başkanları, “Yapmış olduğumuz her hizmet ve yatırımlarda vekilimizin imzası vardır” dediler.

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Afyonkarahisar da ilçe ve belde ziyaretlerine tüm hızıyla devam ediyor. Taytak’a, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Başkan Yardımcıları Ahmet Kahveci ve Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı eşlik etti.

ÇELEBİ: ‘VERMİŞ OLDUĞUMUZ SÖZLERİ YERİNE GETİRDİK’

Milletvekili Taytak, ilk olarak Kılıçarslan Belediye Başkanı Halil Çelebi’yi ziyaret etti. Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Başkan Çelebi, yakın zamanda temeli atılacak olan TOKİ konut projesinin hayata geçmesinde büyük destekleri olduğunu ifade etti.

UYKAN: ‘DESTEKLERİ İLE GEREKEN HİZMETİ ALIYORUZ’

MHP heyeti daha sonra Kırka beldesine geçerek Kırka Gölet’inde Kırka Belediye Başkanı Bekir Uykan ile bir araya geldi. Başkan Uykan, “Vekilimizin destekleri ile Ankara’dan her türlü desteği ve ne ihtiyacımız var ise destekleri sayesinde kasabamıza kazandırıyoruz” dedi.

EROL: ‘20 YILLIK BELEDİYE BAŞKANLIĞIMIN EN VERİMLİ DÖNEMİNİ YAŞIYORUM’

Milletvekili Taytak daha sonra Kızılören Belediye Başkanı Ali Erol’u ziyaret etti. Başkan Erol, “Ben neredeyse 20 yıllık belediye başkanlığımın en verimli dönemini yaşıyorum.  Kıdemli bir belediye başkanı olarak vekilimiz 17 belediyemizin tamamına her türlü desteği vermiştir. Belediyelerimizin ihtiyacı olan araç, makine destekleri, iller bankası, belediyeler birliği, çevre ve şehircilik bakanlığı başta olmak üzere diğer bakanlıklardan gereken desteği aldık almaya da devam ediyoruz” diye konuştu.

TAYTAK: ‘VATANDAŞLARIMIZ BAŞKANLARIMIZDAN OLDUKÇA MEMNUN’

MHP’li belediyelerin kendi bölgelerinden önemli hizmetler yaptığını söyleyen Milletvekili Taytak, “İlçe ve belde belediye başkanlarımıza yapmış olduğumuz ziyaretlerde önemli yatırımların yapıldığını yerinde gördük. Vatandaşlarımızla yapmış olduğumuz sohbetlerde belediye başkanlarımızdan son derece memnun kaldıklarını ifade ettiler. Ben buradan belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum. Bende Ankara’dan belediyelerimize şimdiye kadar vermiş olduğum destekleri devam ettirmeye devam edeceğim. Afyonkarahisar’a her türlü yatırımın kazandırılması için yoğun bir şekilde çalışmaya devam edeceğim” dedi.

KOCACAN, ‘17 BELEDİYEMİZİN TAMAMINA HİZMET VERDİK’

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan ise, “Afyonkarahisar genelinde 17 belediyemiz vardır. Sayın vekilimiz 17 belediyemizin tamamına Ankara’dan gereken desteği vermektedir. Ben Afyonkarahisar halkı adına kendisine teşekkür ediyorum” dedi. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM