• DOLAR
  $1.207,31
 • EURO
  $0,3888
 • ALTIN
  $16.372,89
 • BIST
  1,0342
Hayrettin Güzbey güven tazeledi

Hayrettin Güzbey güven tazeledi

Afyon Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği Başkanı Hayrettin Güzbey, yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.  Afyon Sarraflar ve Kuyumcular Yardımlaşma Derneği Genel Kurulu hafta sonu gerçekleştirildi. Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Salonunda gerçekleştirilen Genel Kurulda Mevcut Başkan Hayrettin Güzbey, tek listeyle girdi.  Genel Kurulun ardından konuşan Başkan Güzbey, 2019 yılında gerçekleştirilen 16. Olağan Genel Kurulunda üyelerin teveccühü ile göreve geldiklerini söyleyerek, “Geriye dönüp üç yıla baktığımızda maalesef hiç de hatırlamak istemediğimiz çok zor günler geçirdik ve sıkıntıları halen devam ediyor” dedi.

DEĞİŞİME UYMANIN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKTİ

Covid-19 salgının ekonomik ve sosyal yönlerinin Sarraflar ve Kuyumcuları çok etkilediğini belirten Güzbey,  “ Bu üç yıl boyunca hatta yeni yıla ekonomiden iç politikaya, uluslararası ilişkilerden dünya ekonomisine,  olağan üstü gündemle girdik. Dünyanın ekonomik ve siyasi yapısında çok önemli değişimler yaşanmakta, dünyanın ekonomik ve siyasi yapısı değişiyor. Dünyanın ağırlık merkezi batıdan doğuya doğru kayıyor. Dünyanın ekonomik ve siyasi güç dengelerinin yeniden oluştuğu, bu dönemde, değişimin hızına ayak uydurabilmek için bizlerinde hızlı ve etkin karar alması gerekiyor” dedi. Güzbey sözlerine şöyle devam etti: “Değişime uyum sağlamak ve değişimin geniş kitleleri etkileyen sonuçlarıyla başa çıkmak için hazırlıklı olmalıyız, aksi durumda ekonomik çökme kaçınılmaz olur. Sektörümüzü , meslektaşlarımızı etkileyecek tüm gelişmeleri ve düzenlemeleri yakından takip ediyor ve geliştirilmesinden düzenlenmesine kadar en üst kademede müdahil oluyor ve sizleri derhal bilgilendiriyoruz.”

Yapılan seçimlerde yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Hayrettin Güzbey, Ahmet Kestioğlu, Abdullah Gün, Hüseyin Çetinbaş, Mustafa Kumtepe, Halid Hancıoğlu, Kasım Çevik, Hasan Türe, Yusuf Arı ve Muzaffer Tokman. AFYONŞEHİR

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM