• DOLAR
  $4.158,9000
 • EURO
  $0,8011
 • ALTIN
  $49.061,1900
 • BIST
  1,1294
Haksızlıklara baş kaldıran bir lider olduğu için devirmek istiyorlar

Haksızlıklara baş kaldıran bir lider olduğu için devirmek istiyorlar

 

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya, Joe Biden’ın ‘Erdoğan’ı Darbeyle Değil Seçimle Devireceğim’ Sözlerine tepki gösterdi.

Özkaya, Joe Biden’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yönelik açıklamasına karşılık verdi.

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Ali Özkaya Başkan Recep Tayyip Erdoğan dünya kurulu düzenine ve haksızlıklara baş kaldıran bir lider olduğu için devirmek istediklerine dikkat çekerek muhalefetinde kendisine bakması gerektiğini söyledi.   Özkaya “Bu çok açık bir şekilde şunu gösteriyor. Sayın Cumhurbaşkanımızın söylediği içerideki ve dışarıda ki Türkiye düşmanlarının Türkiye’nin yönetimine ve milletine kast ettiğinin çok somut tezahürü dışarıdaki kişiler ne diyor Tayyip Erdoğan ı devirelim. Tayyip Erdoğan ı niçin devirmek istiyorlar? Çünkü Tayyip Erdoğan Dünya emperyalist ve Dünya Kurulu düzenine ve haksızlıklara baş kaldıran, halkın derdini önceleyen bir İnsan bu sebeple muhalefet kendisine bakması lazım, muhalefet bu söze karşı koymayarak onların buradaki temsilcisi olduklarını gösteriyor“ dedi.

BU MİLLET HER DAİM CUMHURBAŞKANININ ARKASINDA

Özkaya sözlerine şöyle devam etti;  “Bence bu onlar açısından utanılacak bir durum. Bu millet Sayın Cumhurbaşkanının arkasında. 15 Temmuzda da bunu yeterince gösterdik, daha öncesinde ve daha sonrasında da göstereceğiz. Her daim Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasındayız. Alayı gelsin hepsini bekliyoruz milletle beraber gereğini yapacağız Allahın izniyle“ dedi.  Selçuk Taşkın özel

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM