• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Gündem maddeleri ve komisyon raporları okunarak meclis üyelerine sunuldu

Gündem maddeleri ve komisyon raporları okunarak meclis üyelerine sunuldu

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Ekim ayı 3. oturum toplantıları Başkan Burhanettin Çoban başkanlığında yapıldı.

Afyonkarahisar İl Genel Meclisi Ekim ayı 3. Oturum toplantısı Başkan Burhanettin Çoban başkanlığında yapıldı. İl Genel Meclisi toplantı salonunda yapılan toplantı, açılış ve yoklamanın ardından başladı. Toplantıda 6 gündem maddesi ele alındı. Komisyon raporlarının görüşülmesi sonucu meclis üyelerinin onayına yerini bıraktı.

İlimiz Şuhut İlçesine Zafer Müzesi Yapımı için aktarılan ödeneğin, Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bahçesine yapılması planlanan Atölye Binasında kullanılmak üzere tahsis değişikliğinin yapılması konusundaki komisyon raporları. İl Özel İdaresinin faaliyet alanına giren işlerde kullanılmak üzere iş makinesi ve araç alımı için kamu bankalarından kredi kullanılarak borçlanma yapılan, borçlanmanın faiz gideri ödemelerinde kullanılmak üzere ilave ödenek aktarılması konusundaki komisyon raporları ve Menkul Mal Gayrimaddi Hak Alım Bakım ve Onarım Gideri harcama kalemine Taşıt Bakım Onarımı Yedek Parça Lastik İşçilik Gideri harcama kalemine, Hareketli İş Makinası Yedek Parça Alımı harcama kalemine ve Muhtelif İş Makinası ve Araç Alımı harcama kalemine ödenek aktarılması konusundaki komisyon raporları görüşüldü.

ENH TESİS YAPIM BAKIM VE ONARIM GİDERİ HARCAMA KALEMİNE AKTARILDI

Toplantıda ayrıca, İl Özel İdaresinin kurmuş olduğu Personel A.Ş.’de çalışan işçilerin, 2020 Mali Yılı Bütçesi ile ayrılan ödeneğin yetersiz gelmesinden dolayı, Eylül, Ekim, Kasım ve Aralık ayları için ilave ödenek aktarılması konusundaki komisyon raporları, 2020 Mali Yılı Bütçesi ile Su ve Kanal Hizmetleri Müdürlüğü kurumsal kodu altında Köylere İçme Suyu Yönetim Sistemi Ön Ödemeli Sayaç Alımı harcama kaleminden bulunan ödeneğin, İçme Suyu Sondaj ENH Tesis Yapım Bakım ve Onarım Gideri harcama kalemine aktarılması konusundaki komisyon raporu görüşüldü. Gündem maddeleri meclis tarafından onaylandı. HİSAR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM