• DOLAR
  $1.186,8
 • EURO
  $0,3529
 • ALTIN
  $20.750,32
 • BIST
  1,0601
Güloğlu; “Demokrat Gençler olarak konuşan Türkiye diyoruz”

Güloğlu; “Demokrat Gençler olarak konuşan Türkiye diyoruz”

 

Demokrat Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Berkay Güloğlu;“Demokrat Gençlik olarak Türkiye’nin dört bir yanında teşkilatlandık, siyaset derslerimiz ile gençlerle buluştuk ve sosyal medyada sesimiz gür çıkmaya başladı.  Bu süreçte bizlere ulaşan vatandaşlarımıza sahip çıktık, sokak hayvanlarını unutmadık, elimizden geldiğince milletin dertleriyle dertlendik.

Güloğlu; “Sanıldığının aksine dünyada hür fikirler rağbet görmektedir. Gençler kendisini hür bir şekilde ifade etmek istiyorlar. Hürriyeti isteyen gençlerin sosyal medyada haykırdığını fakat mevcut hükümet tarafından fikirlerine pranga vurulduğunu görüyor ve yaşıyoruz” dedi.

“Hükümetin dindar gençlik olarak tanımladığı fakat kindar gençlik olarak hayata geçirdiği toplumsal mühendislik projelerini reddediyoruz. Özellikle gençlerimizi etkileyen siyasal İslam düşüncesinden, dini siyasete alet eden insanlardan milletçe yorulduk” diyerek sözlerine başlayan Demokrat Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Berkay Güloğlu; Bizler kutuplaştırılmadan, ötekileştirilmeden, kamplaşırılmadan yaşamak istiyoruz. Bu devlet hepimizin ancak bir gencin neden devlet kadrolarında iş ararken aklına tanıdık vekil veya bakan var mı sorusu geliyor ? Bırakın devlet kadrolarını özel sektörü dahi kamplaştırdılar. Artık yandaş değilseniz insanlar sizleri işe almaktan korkar oldular. Bu korku duvarlarını yıkmamız şart ! Demokrat Gençler olarak konuşan Türkiye diyoruz. Bizler Sayın Genel Başkanımız Gültekin Uysal ile hür bir şekilde konuşuyor, müzakere ediyor fikir üretebiliyoruz” dedi.

BÜYÜK TÜRKİYE HAYALİMİZDE SEN-BEN YOK BİZ VARIZ

Güloğlu; “Biz kudretli bir millet ve cesur gençler olarak hayal ettiğimiz her şeyi gerçekleitirebilecek güçteyiz. Yeter ki bir olalım birlik olalım. Birbirimizi ötekeleştirmeden vatanımızın ve milletimizin menfaatleri için çalışalım.  Artık şahsi menfaatler için değil Türkiye’nin menfaatleri için siyaset yapalım. Demokrat Parti Gençlik Kolları Başkanlığı olarak vatan ve milletimiz için çalışacak ve çalışan arkadaşlarımıza kapılarımızı açacağız. Hep birlikte Büyük Türkiye için gayret göstereceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM