• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GÖNÜLLERE GİRMEK KOLAY İŞ DEĞİLDİR

GÖNÜLLERE GİRMEK KOLAY İŞ DEĞİLDİR

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, Belediye Başkanı Yardımcısı Murat Öner, birim müdürleri ve Taşpınar Mahalle Muhtarı Şükrü Bike’nin katıldığı ziyarette kendisine yöneltilen talep ve önerileri dinleyen Başkan Zeybek, gerekli çalışmaların yapılması için talimat verdi.Göreve geldiğinden bu yana Afyonkarahisar’da gönül belediyeciliğini hayata geçirmek için büyük çaba harcadıklarını söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, her fırsatta vatandaşlarımızla bir araya gelerek sorunlarını dinleyip, dertlerine ortak oldukları ifade etti.

Ziyarette mahalle sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Zeybek bir yandan daha mutlu, yaşanılabilir bir Afyonkarahisar inşa etmek için yoğun çaba harcadıklarını  diğer yandan da vatandaşlarımıza dokunarak, gönüller yaptıklarını ifade etti.

“DERDİMİZ MİLLET, İŞİMİZ HİZMET”

Ziyarette açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Şehrimizin dört bir yanına en iyi hizmeti götürmenin gayreti içindeyiz. Seçildiğimiz günden itibaren her Cuma bir mahallemizde namazımızı eda ettikten sonra yapılacak olan çalışmalarımızın yanı sıra yeni planlamalarımızı ihtiyaç ve talepleri Belediyemizin ilgili birim müdürleri ile birlikte değerlendiriyoruz. Seçim çalışmalarımız kapsamında hep ortak akıl vurgusunu yaptım. Hemşehrilerimizin fikirlerini almak ve istişarelerde bulunmak için yaptığımız bu mahalle ziyaretlerimiz son derece verimli geçiyor. Allah’ın izniyle Afyonkarahisar’ımızın  tüm mahallemizde belediye olarak elimizden geldiğince, gücümüz yettikçe önemli çalışmalara imza atacağız. Hizmeti vatandaşımızın ayaklarına getirmeye devam edeceğiz inşallah. Derdimiz millet, işimiz hizmet” diye konuştu.

“BAŞKANIMIZ BİR DEDİĞİMİZİ İKİ ETMİYOR”

Geleneksel hale getirdiği Cuma ziyaretlerinde mahalle sakinlerinin taleplerini dinlemeye devam ettiklerini söyleyen Başkan Zeybek, “Sizden gelen talepler bizim için baş tacıdır. Aynı anda tüm mahallelerimize ulaşma durumumuz belki olmayabiliyor. Ancak sizlerden gelen talepleri en kısa sürede ekiplerimizle birlikte yerine getirmeye gayret ediyoruz.  Amacımız Afyonkarahisar’ı bir adım daha ileri nasıl götürebiliriz. Mahallelerdeki sorunların çözümü konusunda sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok önemli.” dedi.

Taşpınar Mahalle Muhtarı Şükrü Bike ise desteklerinden dolayı Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e teşekkür etti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in mahallenin sorunlarıyla yakından ilgilendiğini kaydeden Muhtar Bike, “ Başkanımız bir dediğimizi iki etmiyor. Bu güne kadar ne talep ettiysek sağolsun yerine getirdi. Mahallemizin eksiklerini gideriyor, sorunlarına çare oluyor, taleplerimizi dinliyor. Desteklerinden dolayı mahalle sakinlerimiz adına kendisine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM