• DOLAR
  $2.578,2600
 • EURO
  $0,9085
 • ALTIN
  $40.154,3100
 • BIST
  1,2121
Gelecek Partisi’nin Kongresine Afyon’dan katılım

Gelecek Partisi’nin Kongresine Afyon’dan katılım

Gelecek Partisi’nin Ankara’da gerçekleşen 1. olağan toplantısına Afyonkarahisar Kurucu İl Başkanı Niyazi Ertaş’ın yanı sıra 8 parti üyesi katıldı.

Gelecek Partisi Ankara’da 1. Olağan Genel Kongresini gerçekleştirdi. Kongreye pandemi önlemleri kapsamında sadece davetliler katılım sağladı. Kongrede konuşan Gelecek Partisi Kurucu Genel Başkanı Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu geleceğe dair önemli mesajlar verdi. Davutoğlu konuşmasında; ‘’Bu iktidarın ülkeyi, ekonomiyi, sağlığı ve eğitimi yönetmesi mümkün değildir. İstedikleri kararı alsınlar, istedikleri kişiyi istedikleri yere atasınlar bu sistem var oldukça krizden başka bir şey üretilemez’’ dedi.

1015 DELEGENİN TAMAMI KATILIM SAĞLADI

Kongreye Afyonkarahisar’dan da katılım sağlandı. Pandemi önlemlerinin yoğun olduğu kongreye Kurucu İl Başkanı Niyazi Ertaş’ın yanı sıra 8 parti üyesi katılım sağladı. Toplamda 2000 kişinin katılımıyla gerçekleşen kongreye 1015 delegenin tamamı katılım sağladı. Ertaş’ın özel olarak yaptırdığı, Davutoğlu ve eşi Sare Hanım’ın resimleri bulunan 3000 Afyon lokumu dağıtılarak davetlilere ikramda bulunuldu.

AFYON’A AYRI BİR DEĞER VERMEKTEDİR

İl Başkanı Ertaş Davutoğlu’nun eşi Sare Hanım ile özel görüşme fırsatının olduğunu belirterek ‘’Sare Hanımefendi Afyonlu olması sebebiyle Afyon’a ayrı bir değer vermektedir. İlk kongrenin Afyon lokumu ikramıyla taçlandırılması sebebiyle kendisine teşekkür ettiğini’’ belirtti. Ertaş sözlerine güçlü bir demokrasinin temellerinin atılacağının vurgusunu yaparak şöyle devam etti; ‘’Türkiye’de yeni ve güçlü demokrasinin temellerini atacağız. Bu vizyona birlikte sahibiz’’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM