• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Geçmiş olsun dileklerimizi  iletmek insanlık görevidir’

‘Geçmiş olsun dileklerimizi iletmek insanlık görevidir’

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, Kevser Mahallesi ve Çakır Mahallesi’nde bulunan hasta vatandaşları ziyaret ederek, kendilerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

 

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl hasta vatandaşları ziyaret etmesi ile ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Toplumumuzun sağlığı ve refahı bizim için en büyük önceliklerden biridir. Bu nedenle, hasta vatandaşlarımızın yanında olmak ve onlara destek vermek en büyük amacımızdır. Birçok evde, hasta olan veya sağlık sorunlarıyla mücadele eden hemşehrilerimizi ziyaret ederek, kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ve moral vermek bizlerin asıl görevidir.”

‘ELİMİZDEN GELENİ HER GÜN YAPIYORUZ’

“Bu ziyaretler sırasında, sağlık durumlarını kontrol etmek, ihtiyaçlarını karşılamak ve gerektiğinde ilgili sağlık hizmetlerini sunmak için elimizden geleni, göreve geldiğimiz günden itibaren her gün yapıyoruz. Ancak sadece sağlık hizmeti sunmakla yetmez, aynı zamanda kendilerine moral ve motivasyon sağlamak, yanlarında olduğumuzu hissettirmek için sevgi ve ilgiyle dolu bir ortam hazırlamaya özen gösteriyoruz.”

‘DİLEKLERİMİZİ İLETMEK, SADECE BİR JEST DEĞİL’

“Geçmiş olsun dileklerimizi iletmek, sadece bir jest değil, aynı zamanda bir insanlık görevidir. Hasta vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu hissettirmek, onlara güç vermek ve iyileşme süreçlerinde destek olmak için her bir ziyarette aynı özveriyi gösteriyoruz. Onların sıkıntılarını dinliyor, endişelerini paylaşıyor ve yanlarında olduğumuzu göstererek gerekli talimatları yanlarında veriyoruz. Ben bu vesileyle, hasta olan veya sağlık sorunlarıyla mücadele eden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan şifa, huzur ve mutluluk dolu günler dilerken, onları asla unutmadığımızı ve yanlarında olduğumuzu ifade ediyor, nice güzel günlerde hep birlikte olmayı temenni ediyorum.”   Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM