• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GAZETEMİZİN  UZUN ÖMÜRLÜ GAZETE OLMASINI DİLİYORUM

GAZETEMİZİN  UZUN ÖMÜRLÜ GAZETE OLMASINI DİLİYORUM

Hisar Gazetesi17. yılını kutluyor bu nedenle Afyonkarahisar’da görev yapan gazeteciler tebrik mesajlarını iletti.

Afyonkarahisar İnternet Medyası Radyo ve İnternetçiler Derneği Başkanı Ömer Elçi; “Hisar gazetesinin 17. Yıl kuruluş yıl dönümü öncelikle tüm çalışanlarını Hakan Dilek ile beraber kutluyorum. Hisar gazetesi gerçekten Afyonkarahisar’ın köklü gazetesidir. Habercilik, ilimizin iş adamlarını, teşviklerini ön planda tutan ve ilimize destek veren bir gazete, kendi başarılarından dolayı kutluyorum. Hisar gazetesinin uzun ömürlü gazete olmasını diliyor, Hakan Dileğin nezdin de tüm çalışanlarını kutluyorum”

İLİMİZİN KÖKLÜ GAZETELERİNDEN

Basın Yayın Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kılınç ise ; “Hisar gazetesinin 17. Yıl kuruluş yıl dönümü öncelikle tüm çalışanlarını canı gönülden tebrik ediyorum. İlimizin köklü gazetelerinden hisar gazetesinin 17. Yaş gününü kutluyorum. Sansür olmadan, nice nice sağlıklı sayıları çıkarmasını diliyorum. Hakan beyin nezdinde tüm çalışan arkadaşlara da kolaylıklar diliyorum”

İlimizin köklü gazetelerinden bir tanesidir

Ege Gazeteciler Federasyonu Onursal Başkanı Mehmet Abdioğulları; “17 yıl boyunca olduğu gibi böyle kaliteli bir yayın anlayışıyla devam etmesini diliyoruz.  Yeni yaşınızı kutluyorum. Daha nice yıllara sağlıkla, mutlulukla hep beraber ileriye ulaşmamız dileğiyle tek tek her çalışanını tebrik ediyorum. Hisar Gazetemiz İlimizin köklü gazetelerinden bir tanesidir. Gazetecinin toplumda kanaat önderi olma, toplumu bilgilendirme gibi misyonu var. Dolayısıyla gazeteci herkesten daha iyi olmak zorundadır” diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM