• DOLAR
  $1.709,87
 • EURO
  $0,3733
 • ALTIN
  $23.303,59
 • BIST
  1,0183
FİLM DEVAM EDİYOR!

FİLM DEVAM EDİYOR!

Afjet Afyonspor’un özellikle Bahaddin Güneş’in takıma gelmesi ile birlikte son dönemlerindeki çıkışı ortada!

Her geçen gün taraftarından yönetimine, oyuncusundan teknik ekibine kadar yürek yüreğe vermiş bir camia anlayışı olmaya başladı. Play Of umutları taşıyan ekibimiz oynanan karşılaşmalardan sonra ümitleri artırdı.  Afjet Afyonspor’un özellikle Bahaddin Güneş ile son dönemlerindeki çıkışı ortada. Her geçen gün taraftarından yönetimine, oyuncusundan teknik ekibine kadar yürek yüreğe vermiş bir camia anlayışı var. Play Of umutları taşıyan ekibimiz oynanacak maçlardan ümitli.

KOCAMAN HEDEFLER

Özelikle Bahaddin Güneş’in takıma gelmesi  ile birlikte  iyi bir performans sergileyen Afjet Afyonspor’da A’dan Z’ye herkes yeni sezonda da alınan başarılı sonuçlar sonunda büyük beklentiler içerisine girdi.. Her geçen gün taraftarından yönetimine, oyuncusundan teknik ekibine kadar yürek yüreğe vermiş bir camia anlayışı oldu. Çıktığı ilk yıldan itibaren gerek Bölgesel lig ve play oflarda, gerek se 3.ligde başarılar elde eden ekibimiz yeni sezonda da bir hayli ümitlendi.. Afjet Afyonspor yeni sezonda da kocaman hedefler bekliyor.

CAMİA BİR BÜTÜN OLDU

Tam bir aile havasının hâkim olduğu camiada yeni yıldaki en büyük hedef borçsuz bir Afyonspor teması olurken elbette 2.ligde Play Of yarışı da son ana kadar kovalanacak. Yusuf Ulutürk dönemiyle birlikte yeni bir döneme giren ve maddi manevi büyük işler çıkaran camia kenetlenmiş durumda. Bu durum pek tabi en çok vefalı Afyonspor taraftarını mutlu ediyor en büyük özlem ise mor beyazlı ekibin 2.ligde başarılı olması ve Play Of’u bu ligde yakalaması olacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM