• DOLAR
  $2.350,7300
 • EURO
  $0,7381
 • ALTIN
  $39.112,4300
 • BIST
  1,1857
Esnafa nefes aldıracak destek

Esnafa nefes aldıracak destek

 

Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur, kuaför ve berber esnafı zorlu geçen pandemi sürecinde Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’in esnafa verdiği desteklerden ötürü teşekkür etmek amacı ile Başkan Zeybek’i makamında ziyaret ederek hediye takdim ettiler.

“ESNAFIMIZIN HESAPLARINA 1000’ER LİRA YATTI”

Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur;‘’Sayın başkanım öncelikle bizi kabul ettiğiniz için  esnafımız adına çok teşekkür ederiz. Aylık muhtarlar toplantımızda,Muhtarlar Dernek Başkanı olarak aynı zamanda esnafımız adına, esnafımıza destek konusunda geçirdiği zorlukları size bildirmiştik. Sağ olun sizde kayıtsız kalmadınız. Cuma günü itibari ile esnafımızın hesaplarına 1000’er lira yattı. Biz esnafımız olarak size teşekkür etmeye geldik’’dedi.

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’te verdikleri desteklerden ötürü kendisini makamında ziyarete gelen kuaför ve berber esnaflarına teşekkür ederek sözlerine şöyle devam etti’’Covid meselesi çıktıktan sonra esnafımız gerçekten zor günler geçirdi. Bizlerde sayınMuhtarlar Dernek Başkanı’mızın da ifade ettiği gibi her ay muhtarlarla yapmış olduğumuz istişare toplantısında esnaflarımızın sıkıntısı olduğunu ve yardımcı olabilecek misiniz diye söylemişti. Bizde bütçemiz nispetinde yardımcı olabileceğimizi kendilerine ifade ettik. Berberler ve Kuaförler Oda Başkanı ve sayın muhtarımızla beraber hareket ettiler. Belirlenecek şartları tutan esnafımıza Muhtarlar Dernek Başkanımızın öncülüğünde tespit edilen 353 esnafımıza bir nebzede olsun nefes olması açısından 1000’er lira ödeme yaptık. Keşke imkanımız olsa daha fazla verebilseydik. Muhtarlar Dernek Başkanımız Aynı Zamanda Berber Ve Kuaför Oda Yönetim Kurulu Üyesi Suat kardeşimize işlerinde başarılar diliyorum. Allah kolaylık versin. Zor günleri el birliği ile atlatacağız.

HER TÜRLÜ AŞI İMKÂNI STOKLARIMIZDA MEVCUT DURUMDA

Başkan Zeybek, hastaneye ziyarette bulunduğunu belirterek sözlerine şöyle devam etti’’ Bugün hastanedeydim. Çok ciddi düşüşler olduğunu gördüm. Ay sonuna kadar Sağlık Bakanımızın da ifade ettiği üzere 20 yaşa kadar aşılama işlemleri tamamlanacak. Yarın itibari ile de köylerde toplu aşılamalara başlanacak. Devletimiz güçlü. Her türlü aşı imkanı stoklarımızda mevcut durumda. Sabah Sağlık İl Müdürümüz de aşının mevcut olduğunu belirtti. İnşallah covid olayından da en kısa sürede kurtuluruz. Herkes işine aşına bakar” dedi.

BU HEDİYENİN MANEVİYATI BİZCE ÇOK BÜYÜK

Muhtarlar Dernek Başkanı Suat Uygur, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e hediye takdim etti. Uygur’’ Bu hediyenin maneviyatı bizce çok büyük. Yaklaşık bu zorlu süreçte esnafımıza verdiğiniz desteklerden dolayı günün hatırası olması için esnafımızdan size bunu takdim ediyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM