• DOLAR
  $1.209,31
 • EURO
  $0,4004
 • ALTIN
  $16.504,33
 • BIST
  1,0411
Ertaş, Genel Başkan Davutoğlu ile görüştü

Ertaş, Genel Başkan Davutoğlu ile görüştü

Gelecek Partisi Ege illeri il başkanları toplantısı Ankara’da yapıldı. Toplantıya katılan İl Başkanı Niyazi Ertaş, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu ile görüşerek, ilin durumunu anlattı.

 

 

Gelecek Partisi Ege İl Başkanları toplantısı Genel Başkan Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu başkanlığında Ankara’da yapıldı. Toplantıya Gelecek Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Niyazi Ertaş ve Merkez ilçe Başkanı Selim Karakaş’ın yanı sıra İzmir, Manisa, Uşak, Kütahya, Muğla, Denizli il başkanları katıldı. Toplantıda Genel Başkan Ahmet Davutoğlu ve Teşkilat Başkanı Selim Temurci, Ege bölgesindeki parti çalışmalarını değerlendirdiler.Toplantı hakkında bilgiler veren Gelecek Partisi Afyonkarahisar il Başkanı Niyazi Ertaş,şunları kaydetti:

HER AY DÜZENLİ TOPLANTILAR YAPILACAK

“Genel Merkezimizin düzenlediği toplantıda her il başkanı kendi ilinin konumunu ve çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Genel merkez yetkilileri her ilde seçim çalışmalarına hızlı bir şekilde başlanmasını söylediler. Bu tür toplantılar her ay düzenli bir şekilde yapılacak. Başarı grafiğinin yükseltilmesi için çalışmalar yapılacak ve bu çalışmalar her ay yapılacak olan genel merkez toplantılarında Genel Başkan Ahmet Davutoğlu’na sunulacak.”

‘DAVUTOĞLU’NA AFYON İLE İLGİLİ DOSYA SUNDUK’

Başkan Ertaş, “Toplantıda Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlu her il başkanıyla tek tek görüştü. Biz de ilimizdeki Gelecek Partisi’nin konumu üzerinde bir dosya sunarak fikirlerimizi arz ettik.  Bundan böyle her ay bölgesel olarak yapılacak toplantıya katılarak Gelecek Partisi olarak Afyon’a ve Afyon halkıyla olan bağlarımızı,partimizin konumunu arz edeceğiz.  Bu bizim teşkilat olarak daha çok çalışmamız ve daha çok Afyon’la kucaklaşmamız demektir” dedi.Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM