• DOLAR
  $1.207,52
 • EURO
  $0,3904
 • ALTIN
  $16.360,33
 • BIST
  1,0334
‘Emirdağ Belediyesi çocukların yanında!’

‘Emirdağ Belediyesi çocukların yanında!’

Başkan Koyuncu, Emirdağ Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin düzenlediği etkinlikte konuştu: “Bizler çocuklarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için tüm imkânlarımızı seferber etmeye hazırız. Yeterki geleceğimizin teminatı çocuklarımız başarmayı istesin.”

Emirdağ’da Avrupa Birliği Erasmus Projelerinin tanıtımı gerçekleştirildi. Emirdağ Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nde düzenlenenAB ve Erasmus projeleri tanıtım toplantısına Başkan Serkan Koyuncu’nun yanı sıra kurum amirleri, idareciler, öğretmen ve öğrenciler katıldı.. Koyuncu, tüm öğretmenlerin ve öğrencilerin masalarını ziyaret ederek, onlarla sohbet etti.Organizasyonda konuşan Başkan Serkan Koyuncu, “Erasmus gibi faydalı projelerin eğitime katkısı büyüktür. Bu projeler, özellikle öğrencilerimiz için çok daha faydalı olmaktadır. Yabancı ülkeleri gidip görerek tanımak, karşılıklı kültür alışverişi yapmak ve öğrencilere verdiği öz güven açısından bu tür projeler önemlidir. Çocuklarımız tecrübeleniyor, kendine güvenleri artıyor ve bu projeler kendilerini geliştirmeye yardımcı oluyor” diyerek AB ve Erasmus projelerinin önemini vurguladı.

BİRLİK, DİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU

Emirdağ’da eğitim öğretimde başarının üst seviyelere çıkmaya başladığını dile getiren Başkan Koyuncu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bizler Emirdağ Belediyesi olarak çocuklarımızın kendilerini geliştirebilmeleri için tüm imkânlarımızı seferber etmeye hazırız yeterki geleceğimizin teminatı çocuklarımız başarmayı istesin bizler her daim onların arkasındayız. Bir şehirde kurumlar arasında birlik, dirlik ve beraberlik var ise o şehrin önünde hiç bir engel duramaz.” Koyuncu, yemek organizasyonunda emeği geçenlere teşekkür etti.Eğlenceli anların yaşandığı organizasyon günün anısına çekilen hatıra fotoğrafıyla son buldu.AFYONŞEHİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM