• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Emirdağ Belediyesi bu zorlu süreçte vatandaşların ihtiyacını karşılıyor

Emirdağ Belediyesi bu zorlu süreçte vatandaşların ihtiyacını karşılıyor

Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu’nun özel girişimleri ile oluşturulan ’Sosyal Market ve EvdeBakım Hizmetleri’ ihtiyaç sahibi vatandaşlar için bu zorlu süreçte temel ihtiyaç taleplerini alarak,hazırlıyor ve evlerine kadar teslim ediyor.

Emirdağ Belediyesi, Sosyal Market ve Evde Bakım Hizmetlerinin ortak çalışması ile ihtiyaç sahibivatandaşları bu pandemi dönemimde mağdur etmeyerek taleplerini alarak, hazırlıyor ve evlerine kadar teslim ediyor.

“İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızı mağdur etmiyoruz”

Pandemi döneminde ihtiyaç sahibi vatandaşların mağdur olmaması için özverili bir şekildeçalıştıklarını söyleyen Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu, “Sosyal Markette oluşturulan ürünlere temel ihtiyaçlar dışında bulaşık ve çamaşır deterjanından, diğer temizlik ürünlerine, diş fırçası ve macunundan kişisel bakım ürünlerine, bebek maması, bebek bezi, tekstil ürünleri olmak üzere birçok ürün gelen talepler üzerine eklenerek vatandaşların bu zorlu süreçte temel ihtiyaçları sağlanıyor. Sosyal Markette alınan bu talep ve ihtiyaçlar Evde Bakım Hizmetleri araçları ile ihtiyaç sahibi vatandaşların evlerine kadar bırakılıyor. Pandemi dolayısıyla Emirdağ Belediye Ekipleri #EvindeKal çağrısını yapıyor ve her daim vatandaşların hizmetinde çalışmalarına devam ediyor. Sosyal Market ve Evde Bakım Hizmetleri Adres Belediye Rant Tesisleri Eski Belediye Hizmet Binası zemin kat, İletişim WhatsApp 0535 334 00 03, Online Başvuru www.emirdag.bel.tr” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM