• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Doğa tutkunları Karavan Festivali’nde buluşuyor

Doğa tutkunları Karavan Festivali’nde buluşuyor

Afyonkarahisar Belediyesi ikinci kez BİTCİ Karavan Festivali’ne 27-28-29 Ocak tarihlerinde ev sahipliği yapıyor. Bugün başlayacak olan festivalde karavan kültürünü yılın 12 ayı doğada yaşamayı tercih edenler ile karavan yaşamını merak edenler Afyon Motor Sporları Merkezi’nde bir araya geliyor.

BİTCİ Karavan Festivali boyunca ziyaretçiler, karavan markalarının yanı sıra birçok eğlenceli aktiviteye katılma imkanı yakalayacak.  Festival alanında gerçekleşecek spor aktiviteleri, yarışmalar ve konserlere her yaştan insan katılım sağlayabilecek. Yarın Mithat Körler ve orkestrası, pazar günü ise Grup Gündoğarken saat 17:30’da verecekleri konserlerle soğuk havayı ısıtacak.

‘ETKİNLİKLER İÇİN HER TÜRLÜ ALT YAPIYA SAHİBİZ’

Karavan festivalini geleneksel bir şekilde her yıl düzenleyeceklerini belirten Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Şehrimizin turizm çeşitliliğini arttırmak için projeler üretiyoruz. Doğa ve spor turizminde ön plana çıkacak birçok etkinliği düzenlemek için her türlü alt yapıya sahibiz. Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında önemli bir organizasyona Afyon’da start veriyoruz. Karavan tutkunlarını ikinci kez şehrimizde ağırlayacağız. Hedefimiz festivali önümüzdeki yıldan itibaren uluslararası karavan fuarına çevirmek. Gelecek sene ilk kez uluslararası karavan fuarını şehrimizde düzenleyeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı hafta sonu motor sporları  merkezindeki festivale bekliyoruz. Cumhuriyetin 100. Yıl ateşini zaferin kazanıldığı topraklarda hep birlikte yeniden yakacağız” dedi.  Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM