• DOLAR
  $1.888,03
 • EURO
  $0,3853
 • ALTIN
  $23.950,45
 • BIST
  1,0172
‘Doç. Dr. Özen’i tehdit eden kişi cezalandırılsın’

‘Doç. Dr. Özen’i tehdit eden kişi cezalandırılsın’

 

 

 

MHP İl Başkanı Kocacan: “Doç. Dr. Mehmet Özen’e yapılan çirkin saldırıyı kınıyoruz. Tehdit eden kişinin gereken cezayı da almasını gönülden istiyoruz.”

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Mehmet Kocacan, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi’nde görevli Doç. Dr. Mehmet Özen’e yapılan tehdidi kınadı. Sağlık çalışanlarına yapılan her türlü şiddetin karşısında olduklarını söyleyen Başkan Kocacan, Doç. Dr. Mehmet Özen’in şehirdeki tek hematoloji hekimi olduğunu belirterek, şunları kaydetti: “Türkiye genelinde yaşanan sağlık çalışanlarına yapılan şiddetin gün geçtikçe arttığını görmekteyiz. En son örneği ise ilimizde yaşandı. AFSÜ’de hematoloji bölümünün kapanmaması ve ilimizde kalması için ikna edilen hematoloji hekimi Doç. Dr. Mehmet Özen’e yapılan çirkin saldırıyı kınıyoruz. Tehdit eden kişinin gereken cezayı da almasını gönülden istiyoruz.”

SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

“Başarılı bir şekilde üniversitemizi yöneten Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nurullah Okumuş başta olmak üzere tüm sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” diyen MHP İl Başkanı Kocacan, şöyle devam etti: “Devletimiz sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin önüne geçmek için her türlü yasayı ve cezayı vermektedir. Ama bu konuda daha caydırıcı cezaların gelmesi konusunda her türlü desteği vereceğiz. Pandemi döneminde fedakarca çalışan, ailelerinden bile uzak kalan ve canlarını tehlike altına sokan sağlık çalışanlarımızın her zaman yanındayız”

“‘2023’E DOĞRU: ADAY BELLİ KARAR NET’  TEMALI AÇIK HAVA TOPLANTILARIMIZ BAŞLIYOR”

MHP İl Başkanı Kocacan,  ‘2023’e Doğru: Aday Belli, Karar Net’ temalı açık hava toplantılarının ilkinin, Sivas Kongresi’nin başladığı tarih olan 4 Eylül’de Sivas’ta başlayacağını da belirtti. “6 + 1 yani 7’li masa” diye tarif ettiği Altılı Masa’nın “gerçek yüzünü anlatmak için” yollarda olduklarını söyleyen Kocacan, sözlerini şöyle sürdürdü: “Milliyetçi Hareket Partisi Teşkilatı olarak Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey ile geçtiğimiz hafta boyunca Afyonkarahisar genelinde ilçe, belde ve köylerde ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarımızla, çiftçilerimizle, esnafımızla bir araya geldik. Ziyaretlerimizde 2023 seçimlerinin önemini anlattık ve talep ve istekleri dinledik.”

BÜYÜYEN TÜRKİYE SEVDASI İLE ÇALIŞIYORUZ

MHP İl Başkanı Kocacan,  sözlerini şöyle sonlandırdı: “Bizler Ülkücü Milliyetçi Hareketin neferleri olarak Cumhuriyetimizin 100’ncü yılına doğru büyüyen Türkiye sevdası ile çalışıyoruz. Kısacası derdimiz vatan. Vatan yoksa hiçbir şeyin anlamının olmadığının bilincindeyiz. Sayın Genel Başkanımız Bilge Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendinin ifade ettiği gibi, ‘Biz önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben’ anlayışı ile hareket ediyoruz. Genel merkezimizin talimatları doğrultusunda ‘Adım adım 2023 ilçe ilçe aydınlatma ve anlatma’ programlarımızı başarılı bir şekilde tamamladık. Şimdi de Eylül ayı itibarıyla Türkiye genelinde ‘2023’e doğru: aday belli karar net’  temalı açık hava toplantılarını başlatacağız.” Haber Merkezi

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM