• DOLAR
  $2.931,0100
 • EURO
  $0,9356
 • ALTIN
  $42.748,6700
 • BIST
  1,1721
Dilek’ten anlamlı ziyaret

Dilek’ten anlamlı ziyaret

S.S Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek ve yönetim kurulu üyeleri Afyonkarahisar 2.Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Bekir Koçak ve başkanlık için adaylığını açıklayan Hasan Akman’ı ziyaret etti.

S.S Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek ve yönetim kurulu üyeleri kısa bir süre sonra seçime gidecek olan Afyonkarahisar 2.Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Bekir Koçak’a ve başkan adayı Hasan Akman’a ziyarette bulundu.

“PERSONELİMİZLE BİRLİKTE GÜZEL BİR ÇALIŞMA YAPTIK”

Ziyarette ilk önce 2.Küçük Sanayi Sitesi çalışmaları hakkında ve yeni projeler ile ilgili bilgiler veren Afyonkarahisar 2.Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Bekir Koçak: “Öncelikle sanayinin nizamiye girişi ile ilgili yeni düzenlemeler planladık. Sanayimizde faaliyete başladıktan bu tarafa, sanayimizin eksiği olan çevresel, görsel, vb. her alanda gücümüzün yettiği ölçüde, aldığımız aidatların karşılığında yatırım yapma imkanı bulduk. Sanayimizin 3. Çıkışı olarak adlandırdığımız yerde, önceden belirli bir saatte kapımızı kilitliyorduk. Esnafımız dışarda kalan alandan, yeşil alan ve tel örgü kısmından giriş yapmak durumunda kalıyordu. Bu durumda uygun olmuyordu. Çünkü sanayimize arızalı araçlar, çekiciler, kamyonlar, tırlar geliyordu ve bu araçların içeri kısma direk olarak girmesi gerekiyordu. Bizlerde o kısma plaka okuyucu sistemi, yol çalışması, yeşil alan düzenlemesi, bordür çalışması gibi gereken her şeyi kooperatifimizin kendi imkânları ile tedarik ettik. Personelimizle birlikte o alanda güzel bir çalışma yaptık. Görsellerini de sosyal medya üzerinden üyelerimize duyurduk. Herkes bu durumdan memnun kaldı ve sanayinin rahatlamasından dolayı bizlerde bu durudan memnun kaldık. Sanayimizin sessizliği, sükuneti yapılan hizmetlerin karşılığından kaynaklanmaktadır. İçeride oluşan bir rahatlamada tabii ki gözlerden kaçmıyor” dedi.

YILBAŞINDA KURALARI ÇEKECEĞİZ.

S.S. Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek ziyarette yürütülen çalışmaları anlatarak, “Modern Sanayi sitemizi birçok kamu kurum ve kuruluşların üst düzey yöneticileri ziyaret etti. Hepsine ziyaretlerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim. Esnafımız için yani sizler için 100 milyon TL değerinde yatırım yaptık. Afyonkarahisar’a yaptığımız sanayi sitesi tüm bölgenin en büyük ve en Modern Sanayi Sitesi olmaya aday. Afyonkarahisar olarak sanayide olmamız Türkiye ekonomisi için büyük önem arz etmektedir. Bu değerli üyelerimizin sayesinde olacaktır. Birlikte çalışarak hem şehrimiz ekonomisine hem de ülke ekonomisine çok büyük katkı sunacağımızdan hiç şüphem yoktur. Sizlerle birlikte yatırımcıları Afyonkarahisar’a çekerek şehrimizi ekonomide öncü şehirler arasına katacağız.” dedi.

“256 SANAYİCİ ESNAF VAR”

Hakan Dilek, küçük esnafın ülkeni bel kemiği olduğunu ifade ederek sözlerine şöyle devam etti: “Esnafımızın daha nitelikli iş yapabilmesi ve çırak yetiştirebilmesi için sanayi esnafımıza en modern, en kullanışlı hali ile inşa ettik. 256 sanayici esnafımız var. Herkesin 4 gözle kuraların çekilip iş yerlerini açmasını sabırsızlıkla beklediğini biliyorum. Kiracı esnafın büyük bir umudu olduk. En kısa zamanda da bitirip teslim etmeyi taahhüt ediyoruz. Türkiye ekonomisi her geçen gün büyümeye devam ediyor. Bu büyümede Afyonkarahisar önemli bir merkez üs halini alacak” dedi.

“ESNAFLARIMIZ BİZE BU GÖREVİ LAYIK GÖRECEK”

Afyonkarahisar Modern Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Dilek ve ekibi Afyon İkinci Küçük Sanayi Sitesi Başkan Adayı Hasan Akman’a da kısa bir ziyaret ederek seçimde başarılar dilediler. Akman yapılan bu ziyaretten son derecede memnun olduğunu belirterek; “Afyonumuza Modern Küçük Sanayi Sitesi yaparak il ekonomisine büyük katkı sağladınız sizleri kutlarım. Geçtiğimiz günlerde sizlerde bir seçim süreci yaşadınız ve tekrar göreve gelerek üyelerinizin güveninizi sağladınız. Bizde nasipse Afyonkarahisar 2.Küçük Sanayi Sitesi başkanlığına soyunduk. Küçük sanayide bulunan esnaflarımızın oylarına talibiz onlar bize bu görevi layık görecek” dedi. Hakan Dilek ise Akman’a genel seçimlerde başarılar diledi. Ömer özel

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM