• DOLAR
  $1.207,31
 • EURO
  $0,3888
 • ALTIN
  $16.372,89
 • BIST
  1,0342
Dilek’ten Afyon Ülkü Ocakları’na ziyaret

Dilek’ten Afyon Ülkü Ocakları’na ziyaret

Afyonkarahisar Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adayı Hakan Dilek ve ekibi Ülkü Ocakları İl Başkanlığına ziyarette bulundu. Dilek ve yönetimini, Ocak Başkanı Oğuz Kağan Diler ve yönetimi ağırladı.

 

Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adayı Hakan Dilek, ekibiyle birlikte Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler’i ziyaret etti. Dilek ve Diler, Afyonkarahisar’ın gündemi üzerine sohbet ettiler. Hakan Dilek, Ülkü Ocaklarının çalışmalarını takdirle takip ettiğini belirtti. Oğuz Kağan Diler de ocağa gelen gençlere gönül davasını aşıladıklarını ifade etti. Her vatansevere kapılarının açık olduğunu, ocaklara giden üniversiteli öğrencilerin de Afyonkarahisar’a geldiklerinde kayıt yaptırdıktan sonra ocaklarına mutlaka uğradıklarını söyleyen Ocak Başkanı Diler, ülkü ocaklarının gönüllülük esaslı olduğunu da dile getirdi.

DİLER, DİLEK’E BAŞARILAR DİLEDİ

Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası seçimlerinde Hakan Dilek’e başarılar diledi. Hakan Dilek ve ekibinin esnaf adına adaylıklarının hayırlı olmasını diledi. Karşılıklı sohbet şeklinde geçen ziyarette Başkan Adayı Hakan Dilek, Ocak Başkanı Diler’e plaket takdiminde bulundu.  Diler ise Dilek’e Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin “Davaya Adanmış Ömür” adlı kitabını ve yine Devlet Bahçeli’nin tasarımını yaptığı “Odak 2023 Anlayarak Hızlı Okuma Yazılımı”nı hediye etti. Toplu fotoğraf çekildikten sonra tarafların birbirine teşekkürlerini iletmesi ile ziyaret sonlandı. AFYONŞEHİR

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM