• DOLAR
  $2.405,2100
 • EURO
  $0,6055
 • ALTIN
  $36.188,4300
 • BIST
  1,1213
Dilek ve ekibinden Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret

Dilek ve ekibinden Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyaret

 

Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan adayı Hakan Dilek ve ekibi, Afyonkarahisar Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu’na ziyarette bulundu.

Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan adayı Hakan Dilek ile birlikte Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkan Yardımcısı İsmail Keser ve sanayi esnaflarından Seyfullah Aladağ, Beytullah Çöygün, Nurettin Kavlak ve Halit Akyol’u ağırladı. Ziyarette Cemiyet Başkanı Sezer Küçükkurt, Başkan Yardımcısı İsmail Akar ve yönetim kurulundan Ömer Elçi ile Faruk Kılınç da hazır bulundu.

KÜÇÜKKURT, MESLEKTAŞININ ADAY OLMASINA SEVİNDİ

Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı ve Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan adayı Hakan Dilek’in, gazetecilik camiasında da bilinen bir isim olduğunu söyleyen Başkan Sezer Küçükkurt, kendisinin birçok alanda faaliyet gösterdiğini ifade etti. Küçükkurt, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası’nın önümüzdeki aylarda yapılacak olan seçimlerde Hakan Dilek’in ekibiyle birlikte aday olduklarını, cemiyetin içerisinden ve meslektaşlarının arasından böyle bir aday çıkmasından son derece memnun olduğunu dile getirdi. Küçükkurt cemiyet adına, Dilek ve ekibine bu hizmet yarışında başarılar dileyip hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulunarak, “İnşallah Afyonkarahisar ve meslek camiası için en hayırlı sonuca ulaşmalarını diliyoruz” şeklinde konuştu.

“BİZ KİMSEYLE RAKİP DEĞİLİZ, HEPİMİZ REFİĞİZ”

Modern Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı ve Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan adayı Hakan Dilek ise ekibiyle birlikte kendilerini kabul ettikleri için, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt ve Yönetim Kurulu’na teşekkürlerini sundu. “Biz de içinizden biriyiz” diyerek sözlerine devam eden Dilek, “Sonuçta biz de esnafız ve Afyonkarahisar’da hepimiz birbirimizi biliyoruz” dedi. Yaklaşık üç dönemdir Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Mahmut Emin Birliktir ile birlikte yöneticilik yapmakta olduğunu dile getiren Dilek, “Bu dönemde bayrak yarışında biz de olalım dedik.  Emin Birliktir Başkanımız bırakacağını söylediğinden bugüne, biz de adaylığımızı açıklamış bulunmaktayız. Bizi kabul ettiğiniz için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. “Biz kimseyle rakip değiliz, hepimiz refiğiz” diyen Dilek, bunun bir bayrak yarışı olduğunu ve hizmet için aday olduklarını dile getirdi.

Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası’nın 1800’den fazla üyesi ve yaklaşık 80 tane meslek grubu olduğundan bahseden Dilek, oto boyacı, keçeci, kaportacı, hırdavatçı ve yedek parçacı gibi meslek gruplarının oda bünyesinde bulunduğunu vurgulayarak, Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası’nın Afyonkarahisar’daki en büyük oda olduğunu ifade etti. Ziyaret, Dilek’in Küçükkurt’a plaket vermesinin ardından, hatıra fotoğrafı çekilmesiyle son buldu. Ömer Koçak

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM