• DOLAR
  $1.209,31
 • EURO
  $0,4004
 • ALTIN
  $16.504,33
 • BIST
  1,0411
Dilek: ‘Herkes küçük  esnafın yanında olmalı’

Dilek: ‘Herkes küçük  esnafın yanında olmalı’

İnternet Medya Birliği’ni ziyaret eden Afyonkarahisar Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adayı Hakan Dilek, basın mensuplarına küçük esnafa sahip çıkmanın önemini anlattı. Esnafların son zamanlarda yaşadığı problemlere değinen Dilek, esnafın desteklenmesi gerektiğine değindi. Başkan Adayı Dilek, hem bir takım teşviklerle devletin, hem de ‘Küçük Esnafa Sahip Çık’ mottosuyla duyarlı tüm vatandaşların, esnafların yanında olması gerektiğini dile getirdi.

 

 

Afyonkarahisar Madeni Sanatkarlar Esnaf Odası Başkan Adayı Hakan Dilek ve ekibi, çatısı altında pek çok medya derneği ve gazeteciyi barındıran İnternet Medya Birliği’ni ziyaret etti. Oda Genel Kurulu’na sayılı günler kala ziyaretlerini sürdüren Başkan Adayı Hakan Dilek ve ekibini İnternet Medya Birliği Başkanı ve Afyon Vizyon Haber internet sitesi sahibi Sadettin Ulusoy, İnternet Habercileri Derneği Başkanı ve Afyon Time internet sitesi sahibi İsmail Ögeday, Uluslararası Gazeteciler ve Televizyoncular Federasyonu Afyonkarahisar İl temsilcisi Afyones Haber internet sitesi sahibi Soner Gürsan, Haber 272 internet sitesi sahibi Muhittin Çekdemir ve Karahisar Haber internet sitesi sahibi Dilek Tür karşıladı.

DİLEK’TEN ULUSOY’A PLAKET TAKDİMİ

Başkan Adayı Hakan Dilek, kendilerini kabul eden birlik yönetimine teşekkürlerini sunarak, İnternet Medya Birliği Başkanı Sadettin Ulusoy’a plaket takdim etti. Medyaya verdiği önemden bahseden Dilek, basın mensuplarının çok önemli bir görev icra ettiklerini ifade etti. Kamuoyunu aydınlatmada en önemli rolü üstlenen meslek grubunun medya çalışanları olduğunu söyleyen Başkan Adayı Dilek, Afyonkarahisar basınında da son yıllarda internet haberciliğinin öne çıkmaya başladığını belirterek, çalışmalarından ve emeklerinden dolayı kendilerini ağırlayan internet haberciliği medya mensuplarına teşekkür etti.

‘BASIN DA ESNAFLA İÇ İÇE OLMALI’

Gazetecilerle bir süre sohbet eden Başkan Adayı Hakan Dilek, seçim sürecinde ve seçildikten sonra yapacağı hizmetlerden bahsetti. Dilek, esnafların yaşadığı problemlerin son bulması için çalışmalarda bulunacaklarını söyledi. Esnafların son zamanlarda yaşadığı problemlere değinen Dilek, esnafın desteklenmesi gerektiğine değindi. Başkan Adayı Dilek, hem bir takım teşviklerle devletin, hem de ‘Küçük Esnafa Sahip Çık’ mottosuyla duyarlı tüm vatandaşların, esnafların yanında olması gerektiğini dile getirdi. Bu anlayışın kitlelere yayılması konusunda tüm medya platformlarının duyarlı olmasını umduğunu ifade eden Dilek, basının da küçük esnafla her zaman iç içe olması yönünde temennilerinin olduğunu kaydetti. Ziyaretten duyulan karşılıklı memnuniyetlerin belirtildiği son bölümde, hatıra fotoğrafı çekilerek anlar ölümsüzleştirildi. Ömer Koçak

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM