• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Dijitalleşme Pandemiden önce de hayatımızın bir parçasıydı

Dijitalleşme Pandemiden önce de hayatımızın bir parçasıydı

 

Karantina döneminde işleri etkilenen pek çok işletme dijital medya, sosyal medya, e-ticaret yöneldi. Çünkü ileride olası bir pandemi daha yaşanması hâlinde, insanlar işlerinin mümkün olduğunca az etkilenmesini istiyor.

Büyük markaların ise teknolojik altyapıları ne kadar iyi olursa olsun, iletişim kanalları iyi ve doğru kullanmaları önemli.

İŞ AKIŞ SÜREÇLERİNİ HAFİFLETİP, GELECEĞE HAZIRLIYORUZ

“Ancak ikliminden teknolojisine pek çok şeyin değiştiği bir dünyada pandemi gibi durumlara şirketlerin de hazırlıklı olması gerekiyor” diyerek sözlerine başlayan Afyon Kurumsal Hizmetler ve Bilişim Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Doğan ;  Biz de tam bu nokta da firmaların dijitalleşmesine öncülük ediyoruz yani bir nevi sürece adapte olup, iş akış süreçlerini hafifletip ,geleceğe hazırlıyoruz diyebiliriz” dedi

FARKLI SEKTÖRLERDE FAYDA SAĞLAMAYA GAYRET GÖSTERİYORUZ

Doğan;  “Afyon Kurumsal Hizmetler Bilişim Teknolojileri olarak başta Afyonkarahisar olmak üzere Isparta,Burdur,Kütahya, İllerinde tam donanımlı teknoloji danışmanlarımız ile doğru yönlendirmeler yaparak ,iş ortaklarımızın daha verimli dijital tabanlı bir işleyişe sahip olmalarını sağlıyoruz. Bunlardan bazı örnekler verecek olursak e-ticaret entegrasyonları, kişi ve araç takip sistemleri internet teknolojileri, sosyal mecra reklam platformlarından tutun da dijital tarım istasyonlarına kadar birçok sektörde fayda sağlamaya gayret gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

E-TİCARETİN ÖNEM KAZANMASI BU SÜRECİ HIZLANDIRDI

“Dijitalleşme bu süreçten önce de hayatımızın bir parçasıydı” diyerek sözlerine devam eden Doğan; “Ancak pandemi döneminde evden sanal çalışma biçimlerinin ve e-ticaretin önem kazanması bu süreci hızlandırdı. Pandemi boyunca alışkanlık haline dönüşen dijital çalışma ve  tüketim davranışları pandemi sonrasında birçok sektörde önemli oranda devam edeceğini düşünüyoruz” diye konuştu.

 

İŞ YAPABİLMELERİ İÇİN YARDIMCI OLUYORUZ

Doğan Son olarak; “İki ay içerisinde iki yıllık dijital dönüşüm yaşandığını gördük. Uzaktan takım çalışması ve öğrenimden, satış ve müşteri hizmetlerine, kritik bulut altyapısı ile güvenliğe kadar her gün müşterilerimizle beraber çalışıp, onlara her şeyin uzaktan yapıldığı bir dünyaya uyum sağlamaları ve iş yapabilmeleri  için yardımcı oluyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Özel

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM