• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
‘Devlet, olağanüstü  gayret sarf ediyor’

‘Devlet, olağanüstü gayret sarf ediyor’

AK Parti Afyonkarahisar İl Eğitimcisi Şükrü Ersoylu Dinar ilçesinde teşkilat mensuplarına eğitim verdi. Ersoylu, “Depremin ilk gününden itibaren devlet ve yöneticileri deprem bölgesindeki ağır kış şartlarına rağmen mümkün olan en kısa sürede deprem mağdurlarının yaralarına merhem olabilmek için sivil toplum örgütleri ve milletiyle birlikte yek vücut olarak olağanüstü gayret sarf ediyorlar” dedi.

İlçelerde eğitimlere devam eden AK Parti Afyonkarahisar İl Eğitimcisi Şükrü Ersoylu, Dinar teşkilatını ziyaret ederek eğitim verdi. Gündeme dair bir konuşma yapan Ersoylu, “Cumhur İttifakı’nın önceliği deprem yaralarını sarmak, depremden kurtulan vatandaşlarımızın tedavi sürecini yönetmek, yemek barınma ve yeniden güvenli yapılara kavuşmalarını sağlamaktır” dedi.

‘SİYASET ORTAMI YENİDEN ISINMAYA BAŞLADI’

“AK Parti il teşkilatları da bir taraftan deprem bölgesine yardımları ulaştırıp koordine ederken bir taraftan da siyasi gündeme yetişiyor” diyen Ersoylu şöyle konuştu: “Yüreğimizi dağlayan deprem acısının ardından yaraların sarılmaya başlamasıyla beraber siyaset ortamı yeniden ısınmaya başladı. Öncelikle deprem süresince yapmış olduğunuz yardımlardan ve halihazırda yapmakta olduğunuz yardımlardan dolayı bu asil millet, millet olma şuuruyla, kardeşlik duygularıyla kendilerine uzatılan şefkat ve merhamet elini asla unutmayacaktır. Yine hepimiz şahitlik ediyoruz ki depremin ilk gününden itibaren devlet ve yöneticileri deprem bölgesindeki ağır kış şartlarına rağmen mümkün olan en kısa sürede deprem mağdurlarının yaralarına merhem olabilmek için sivil toplum örgütleri ve milletiyle birlikte yek vücut olarak olağanüstü gayret sarf ediyorlar.”

‘İŞBİRLİKÇİLERİNİ ÇILGINA ÇEVİRMİŞTİR’

“Geldiğimiz nokta itibariyle, devleti ve meşru hükümetinin, asrın felaketi olarak kayda geçen elim hadiseyi, ulaştığı yüksek sorun çözme kapasitesiyle ve eylem planı ile toplumun güvenini kazanması, hain planı hazırlayanları ve işbirlikçilerini çılgına çevirmiştir. Muhalefetin, milletin meşru yollarla vermediği iktidarı, enkaz başında elde etme arayışı, siyasi cibilliyetlerinin gereğinden ileri geliyor. Lakin necip Türk milleti, enkazdan iktidar devşirmeye çalışan siyaset mühendislerine, eşeledikleri enkaza kimin gömüleceğini 14 Mayıs’ta sandıkta vurduğu tokatla yeniden gösterecektir.” Haber Merkezi

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM