• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Destekçilere teşekkür şilti takdimi

Destekçilere teşekkür şilti takdimi

 sürüyor

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Spor Oyunları Komisyonu Üyeleri, 16. ATSO Spor Oyunları’na destek veren kurumlara teşekkür ziyaretleri düzenlemeye devam ediyor. ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayrettin Güzbey ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “17. ATSO Spor Oyunları için hazırlıklara da Ocak ayı itibariyle başlıyoruz” dedi.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hâle getirilen ve bu yıl 16’ncı kez düzenlenen ATSO Spor Oyunları’na destek olan kurum, kuruluş ve işletmelere teşekkür ziyareti gerçekleştirildi. ATSO Spor Oyunları Komisyonu Üyeleri, oyunların düzenlenmesinde emeği geçenlere ve destek veren kurumlara teşekkür ziyaretinde bulunup hediye takdim etmeye devam ediyor.

KOMİSYONU ÜYELERİNİ AĞIRLADILAR

ATSO Spor Oyunları Komisyonu Üyeleri, 16. ATSO Spor Oyunları Platin Sponsoru TEMMER A.Ş.’yi ziyaret ederek TEMMER A.Ş. Genel Müdürü Alparslan Karayalçın’a destekleri dolayısıyla teşekkür şilti takdim etti. Daha sonra Komisyonu Üyeleri, 16. ATSO Spor Oyunları Platin Sponsoru Alimoğlu Mermer’i ziyaret ederek Alimoğlu Mermer Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Sami Alimoğlu’na ve Spor Oyunları Platin Sponsoru Mehmet Aygün Mermer’i ziyaret ederek Mehmet Aygün Mermer Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Barış Aygün’e destekleri dolayısıyla teşekkür şilti takdim ettiler. Ardından Komisyonu Üyeleri, Platin Sponsorlar DEMMAK A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, ATSO Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel’e, Evrenkaya Yumurta Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Sait Evrenkaya’ya, Park Afyon Mado’yu ziyaret ederek işletme sahibi Fatih Şapcı’ya, Elite Klima işletme yetkilisi Emin İşbilir’e ve Koza Mimarlık-Mühendislik sahibi Ahmet Anlıak’a destekleri dolayısıyla teşekkür şilti takdim ettiler.

’17. ATSO SPOR OYUNLARI HAZIRLIKLARINA BAŞLIYORUZ’

ATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve ATSO Spor Oyunları Komisyonu Başkanı Hayrettin Güzbey, ziyaretler hakkında değerlendirmede bulundu. Güzbey, şöyle konuştu: “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı 365 Oda ve Borsa arasında en uzun soluklu spor organizasyonunu düzenlemenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 16. ATSO Spor Oyunlarımız’a destek veren sponsorlarımızı tek tek ziyaret ediyoruz. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederiz. Bu vesile ile ATSO Spor Oyunları ve diğer organizasyonlarımızda bizlerin yanında olan Afyonkarahisar Valiliği’ne, Afyonkarahisar Belediyesi’ne, tüm kurum ve kuruluşlara, haberlerimize özenle yer veren basın kuruluşlarımıza, 16. ATSO Spor Oyunları’ndaki müsabakalara katılan takım ve sporcularımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler 17. ATSO Spor Oyunları için hazırlıklara da Ocak ayı itibariyle başlıyoruz. Her geçen yıl, organizasyon çıtamızı yükseltmeyi hedefliyoruz. 17. ATSO Spor Oyunları’nı düzenleyeceğimiz 2023 yılında, Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına yakışır bir planlama yapacağız.”  Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM