• DOLAR
  $1.256,46
 • EURO
  $0,3911
 • ALTIN
  $16.966,22
 • BIST
  1,0535
‘Cumhurbaşkanımıza uzanan ele ve dile müdahale ederiz!’

‘Cumhurbaşkanımıza uzanan ele ve dile müdahale ederiz!’

Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur: Külliye’de ağırlayarak bizleri dinleme nezaketi gösteren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Muhtarlar Derneği Başkanı olarak teşekkürü bir borç biliriz.  Cumhurbaşkanımıza uzanan ele ve dile müdahale ederiz!” Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, bazı gazeteci ve televizyoncuların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiğini söyleyerek, “Külliye’de ağırlayarak bizleri dinleme nezaketi gösteren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Muhtarlar Derneği Başkanı olarak teşekkürü bir borç biliriz.  Cumhurbaşkanımıza uzanan ele ve dile müdahale ederiz” açıklamasında bulundu.

BU DİL, HİÇ KİMSEYE YAKIŞMAMAKTADIR

Dernek Başkan Uygur’un açıklaması şöyle: “Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret eden gazete ve milletvekilleri maalesef üzerlerine düşen ‘halkın sorunlarını dile getirme vazifesini’ uygulamak yerine çaresizliklerini hakaret ve küfür ile kapatmaya çalışmaktadırlar. Bu dil, değil milletvekiline ve gazeteciye hiç kimseye yakışmamaktadır. Halkın önemli sayılacak sorunları varken televizyonları gezip ülkenin yöneticisine hakaret etmek, bu insanların acziyetini göstermektedir. Bu dilin acilen düzeltilmesi ve insanları kutuplaştırıcı ifadelerden kaçınılmasını tavsiye ediyoruz.

‘CUMHURBAŞKANIMIZA UZANAN ELE VE DİLE MÜDAHALE EDERİZ’

Türkiye birçok cephede operasyonel faaliyetler yürütmektedir. Haliyle Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı da şuan başkomutandır. Başkomutana yapılan saygısızlık Türkiye Cumhuriyetine ve cumhura yapılmıştır. Bu yüzden milletvekilleri ve gazeteci derhal ivedilikle hem Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan hem de Türkiye Cumhuriyeti halkından özür dilemelidir. Cumhuriyet tarihinde ilk kez muhtarlara değer veren, bu değeri de görüş ayrımı gözetmeksizin başta Afyonkarahisar olmak üzere tüm Türkiye’deki muhtarlarımızı Külliye’de ağırlayarak bizleri dinleme nezaketi gösteren Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Muhtarlar Derneği Başkanı olarak teşekkürü bir borç biliriz.  Cumhurbaşkanımıza uzanan ele ve dile müdahale ederiz!”AFYONŞEHİR

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM