• DOLAR
  $1.978,89
 • EURO
  $0,3828
 • ALTIN
  $24.512,65
 • BIST
  1,0260
‘Cumhur İttifakı ülkeyi  hedefe doğru taşıyor’

‘Cumhur İttifakı ülkeyi  hedefe doğru taşıyor’

 

 

Ankara’da ağırladığı MHP il yönetimi ve belediye başkanlarıyla teşkilat çalışmaları ve önümüzdeki süreçte yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunan Milletvekili Taytak: “15 Temmuzdan bugüne kurulan Cumhur İttifakı başarıyla ülkeyi hedefe doğru taşıyor. Ve bunu taşımaya da devam edecek. Cumhur İttifakı, bu ülkenin teminatı, bu ülkenin geleceği, bekası, varlığı, birliği ve dirliği için en önemli teminat ve en önemli yapıdır.”

 

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Kocacan’ın başkanlığındaki bir heyet, MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ı Meclis’te ziyaret etti. Kocacan’la birlikte İl Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanları, ilçe ve belde belediye başkanlarından oluşan heyet,  Milletvekili Taytak’la teşkilat çalışmaları ve önümüzdeki süreçte yapılması gereken çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Toplantıda bir konuşma yapan Milletvekili Taytak, AK Parti, Milliyetçi Hareket Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin oluşturduğu Cumhur İttifakı’nın Türkiye’yi hedeflerine taşıdığını söyledi. Taytak’ın konuşması şöyle:

YALAN HABERLERLE KENDİ OY ORANLARINI YÜKSELTİYORLAR

“15 Temmuzdan bugüne kurulan Cumhur İttifakı başarıyla ülkeyi hedefe doğru taşıyor. Ve bunu taşımaya da devam edecek. Cumhur İttifakı, bu ülkenin teminatı, bu ülkenin geleceği, bekası, varlığı, birliği ve dirliği için en önemli teminat ve en önemli yapıdır. Halkın yüreğinde kurulmuş ve halkın yüreğine devam eden bir yapıdır. Bu yapı 2023’te, 2053’te ve 2071’de Türkiye’nin lider ülke Türkiye ülküsünü ortaya koyacak ve Türkiye’yi zirveye taşıyacak bir yapıdır. Zaman zaman bu yapı ile ilgili diğer ittifak sahipleri, ya da onların yandaşları yalan haberlerle kendi oy oranlarını yükseltiyorlar. Cumhur İttifakı’nın oylarını küçültmeye çalışıyorlar. Daha adayı belli olmayan, projesi belli olmayan kendilerini sadece cumhurbaşkanlığı sisteminden ayrılıp da güçlendirilmiş parlamenter sistemi kuracağız diye çıktıkları bir yapı var ortada sadece bilinen bir o var. Onun dışında da Avrupa ve Amerika normları var ki, bu normlar bizim normlarımız değil. O sebepten biz ülkemizin bağımsızlığı, birliği ve dirliği için Cumhur İttifakı’nın sonuna kadar yanındayız. İnşallah önümüzdeki süre içerisinde ciddi manada hükümetimizin ortaya koyduğu ve koyacağı tedbirlerle istenilen noktaya gelinilecek.”

İL BAŞKANI KOCACAN’DAN TAYTAK’A TEŞEKKÜR

Genel merkezin talimatları doğrultusunda parti çalışmalarına devam ettiklerini söylen İl Başkanı Mehmet Kocacan da Milletvekili Mehmet Taytak’a belediyelere ve Afyonkarahisar’a şimdiye kadar vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür etti. Haber Merkezi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM