• DOLAR
  $2.381,4500
 • EURO
  $0,7411
 • ALTIN
  $39.798,4900
 • BIST
  1,1862
                “Çocuklarımızın üzerine titremeyi sürdürmeliyiz”

                “Çocuklarımızın üzerine titremeyi sürdürmeliyiz”

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili, Hükümlü ve Çocuk Hakları Alt Komisyonu Üyesi İbrahim Yurdunuseven, Türkiye Büyük Millet Meclisi Çocuk Hakları Alt Komisyonu’nun Ankara Polatlı’da düzenlemiş olduğu ziyaretler sonrası yazılı bir açıklama yayımladı.

Yurdunuseven açıklamasında;”Türkiye Büyük Millet Meclisi İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu’nun alt komisyonu olarak kurulan Çocuk Hakları Alt Komisyonu olarak Türkiye’nin her bölgesinde farklı yaşamlar süren çocuklarımız ile alakalı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mevsimlik tarım iş sahası olarak önemli bir yer tutan Ankara Polatlı ilçemizde mevsimlik tarım işçilerimizin ve özellikle anne ve babalarıyla bu bölgede yaşamak zorunda kalan çocuklarımızın yaşadıkları şartları incelemek ve yetkili birimlerden bilgi almak için Polatlı’da bir dizi ziyaretler düzenledik. Polatlı Kaymakamımız ve Polatlı Belediye Başkanımız ile görüştük. Kaymakamlğımız ve belediyemiz bu noktada mevsimlik tarım işçilerimizin ve daha önemlisi çocuklarımızın herhangi bir mağduriyet yaşamaması için gereken tüm çalışmaları yürütmeye devam ediyor.”

“ÇOCUKLAR YARINIMIZ”

Çocukların önemine ayrıca vurgu yapan Yurdunuseven; “Çocuklarımız, ülkemizin,yarınlarımızın, tüm değerlerimizin yegane varisi ve tek gerçeğidir. Yürüttüğümüz bütün çalışmaların dışında çocuklarımıza ayrıca hassasiyet gösterip onların üzerine titremeyi sürdürmeliyiz. Bu nedenle Çocuk Hakları Alt Komisyonu olarakta yurdumuzun her yerindeki faaliyetlerimizi sürdüreceğiz.” Dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM